Scoop: Appartement à vendre à Anvers avec 1 chambre
Description
Eilandje
Luxueus en op maat afgewerkte studio met terras op TOPLOCATIE . Residentie Melopee is een indrukwekkende realisatie van Crepain Binst Architecture, die zorgden voor een moderne en klassevolle uitstraling van het gebouw.
Indeling:
Inkomhal met vestiairekast, aparte wc en bergkast met CV; keuken met eettoog; aparte berging/wasplaats; leefruimte met volledige kastenwand. In de kastenwand bevindt zich een elektrisch bedienbaar dubbel bed.
Op het aangrenzende terras (zuid-oriëntatie) op betonsteen (ca.5m²) kan je genieten van zijdelings zicht op de Schelde. Badkamer met inloopdouche en lavabo.
Bijzonderheden:
- Doorlopend een eiken parketvloer en kamerhoge raampartijen.
- Verlichting en verwarming kunnen volledig bediend worden met het Easy+ domotica systeem.
- Aanwezigheid van een Bringme Box systeem in de inkomhal van het gebouw. (voor het versturen & ontvangen van pakketjes).
- Vloerverwarming.
- Fietsenberging met privatieve plaats.
- Tramhalte op 100m van uw voordeur.
- Autostaanplaats aan: €35.000,-
Bâtiment
Aménagement
Confort
Énergie
Localité
Rijnkaai 36 104, 2000 Anvers299.000 EUR
Localité
Rijnkaai 36 104
2000 Anvers
Est-ce faisable pour vous?
Vous préférez une proposition personnalisée ?
Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.















