Maison à vendre à Anvers avec 3 chambres
Description
Sommige huizen voelen meteen anders aan: karakter, geschiedenis en een bepaalde energie die je moeilijk kan uitleggen tot je er binnenstapt.
Dit herenhuis in de Dendermondestraat, vlak aan de Troonplaats op het Zuid, is zo een plek!
Een huis met karakter en een creatieve ziel met ruimte voor eigen ideeën en persoonlijkheid. Geen standaard renovatieproject, maar een woning waar je echt je eigen verhaal van kunt maken. Als een soort leeg canvas, met lijnen en elementen waarop je verder kan bouwen.
De authentieke elementen zijn er nog volop aanwezig: hoge plafonds, sierlijke moulures, originele vloeren, oude schouwelementen en een trap die meteen de toon zet zodra je binnenkomt. Alles ademt sfeer en potentieel. De gevel kreeg bovendien niet zo lang geleden een nieuwe schilderbeurt.
Vandaag zijn er drie slaapkamers, maar de ruimtes laten perfect toe om verder te denken en extra kamers of een andere indeling te creëren. En dan is er nog de groene stadstuin!
Dit is geen huis voor iemand die gewoon “instapklaar” zoekt. Wel voor iemand met een visie. Iemand die charme ziet in authenticiteit en energie krijgt van het idee om van een bijzonder pand opnieuw een echt thuis of kunstwerk te maken.
Ten slotte zit ook de locatie goed: van een koffie bij Andy Roasters tot een hapje bij de Mission Masala of een wandeling langs het Zuidpark: vanuit de Dendermondestraat liggen heel wat fijne Antwerpse hotspots binnen handbereik.
Extra’s:
- Toplocatie
- Veel potentieel
- Stadstuin
- Authentieke elementen
Benieuwd? Plan gerust een bezoek in en wie weet staat binnenkort jouw naam op de bel!
Attesten beschikbaar via: https://jamar.immo/
Wg, Gvkr, Gmo, Gdv, Gvv, geen WORG, geen vermelding in het maatregelenregister, vastgesteld bouwkundig erfgoed
Dit pand is onderworpen aan de Vlaamse renovatieverplichting voor residentiële gebouwen. Als nieuwe eigenaar bent u verplicht om deze woning binnen 6 jaar na het verlijden van de authentieke akte te renoveren tot minimaal EPC-label D.
Finances
Bâtiment
Lieu
Aménagement
Confort
Énergie
Urbanisme
Localité
Dendermondestraat 58, 2018 Anvers549.000 EUR
Dendermondestraat 58
2018 Anvers
3.302 - 3.911 EUR
Ce projet est-il réalisable pour vous ?
Simulez rapidement votre réalisabilité
Renforcez votre offre avec un certificat de réalisabilité
Vous êtes sûr de vous ? Demandez votre certificat de réalisabilité personnel auprès de KBC, joignez-le à votre offre et montrez au vendeur que votre offre est financièrement solide. Vous aurez ainsi de l'avance sur les autres acheteurs potentiels.
Calculez votre crédit immobilier sur mesure
Chaque situation est différente. Simulez la vôtre en détail, sans obligations, et découvrez immédiatement si vous pouvez bénéficier d'un certificat de réalisabilité personnalisé de KBC.
















