Maison à vendre à Anvers avec 5 chambres
Description
Deze te renoveren woning is gelegen in hartje Antwerpen-noord.
We komen de woning binnen ineen betegelde inkomhal met achteraan een hobbyruimte (mogelijk slaapkamer) met extra badkamer. Vooraan is er een garage met kleine buitenruimte. De eerste tussen verdieping bevat de keuken met toestellen. De eerste verdieping is een ruime leefruimte. De tweede tussen verdieping is een ruime badkamer met oa een douchecabine en toilet. Vervolgens is er de tweede verdieping met momenteel een grote slaapkamer, makkelijk op te delen in twee. De derde tussen verdieping is een slaapkamer en de derde zolderverdieping is eveneens een grote kamer, op te delen in twee.
De woning heeft een renovatieplicht, premies zijn mogelijk. Je maakt er ineens de woning van met het aantal slaapkamers naar keuze!
Asbestveilig.
Finances
Bâtiment
Aménagement
Confort
Énergie
Urbanisme
Localité
Perenstraat 38, 2060 Anvers260.000 EUR
Localité
Perenstraat 38
2060 Anvers
Est-ce faisable pour vous?
Vous préférez une proposition personnalisée ?
Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.














