Maison à vendre à Anvers avec 4 chambres
Description
Deze herenwoning met statige gevel in de Pothoekstraat wacht op iemand met plannen.
Grote plannen, bij voorkeur.
De woning werd reeds grotendeels gestript. M.a.w. je krijgt hier meteen een blanco canvas.
En het is er eentje met karakter.
Want hier bleven heel wat authentieke elementen bewaard: Hoge plafonds, sierlijke moulures, oude binnendeuren, schouwen en een inkomhal die meteen verraadt hoe statig deze woning ooit was EN opnieuw kan worden.
We komen binnen via de inkomhal, met zijn speelse vloertegels en overvloedige moulures. Hier begint het bij renovatieliefhebbers waarschijnlijk al een beetje te kriebelen.
Vooraan ligt de eerste leefruimte. Verder naar achter is er ruimte genoeg voor een royale eettafel en aansluitend kan de keuken worden ingericht. Open keuken? Eiland? Een lange kastenwand?
Achteraan bevindt zich nog een veranda die uitgeeft op de stadstuin van circa 25 m².
En dat is eigenlijk precies genoeg.
Een tafel buiten, wat groen, een barbecue en een boekje in de zon. Wel genieten van de luxe van een eigen buitenruimte in de stad, maar niet het gevoel hebben dat je elk weekend verplicht met een grasmaaier op date moet.
Op het gelijkvloers was eveneens een badkamer voorzien. Maar ook daar geldt: niets moet blijven zoals het was. Kantoor nodig? Speelkamer? Wasplaats? Badkamer beneden of liever boven? De woning werd grotendeels uitgebroken, dus dit is het moment om de indeling af te stemmen op hoe jij wilt wonen.
En ruimte om dat te doen, is er genoeg. De 207 m² bew. opp. spreidt zich uit over het gelijkvloers, twee tussenverdiepingen en twee volwaardige verdiepingen. Momenteel tellen we vier slaapkamers en waren er twee badkamers voorzien.
Of dat straks opnieuw vier slaapkamers en twee badkamers worden? Dat bepaal je zelf.
Ook de kelder doet mee en biedt extra stockage voor gereedschap, kerstversiering en tijdens de verbouwing vermoedelijk een indrukwekkende verzameling verfpotten en dozen waarvan niemand nog precies weet wat erin zit.
Dit is geen woning voor wie volgende vrijdag zijn zetel wil laten leveren.
Maar voor wie op zoek is naar een mooie herenwoning met volume, authentieke elementen, een tuin en vooral de vrijheid om er helemaal zijn eigen plek van te maken, ligt hier een bijzonder mooi project klaar.
De moulures zijn er al. De hoge plafonds ook.
Nu alleen nog iemand die het geheel opnieuw laat schitteren.
Troeven:
- Statige herenwoning
- Grotendeels gestript
- Naar eigen smaak te renoveren
- Hoge plafonds, moulures, schouwen en karaktervolle deuren
- Stadstuin
- Kelder
- Vraagprijs is richtprijs
Finances
Bâtiment
Terrain
Lieu
Aménagement
Énergie
Urbanisme
Localité
Pothoekstraat 38, 2060 Anvers299.000 EUR
Pothoekstraat 38
2060 Anvers
40.091 - 45.534 EUR
Ce projet est-il réalisable pour vous ?
Simulez rapidement votre réalisabilité
Renforcez votre offre avec un certificat de réalisabilité
Vous êtes sûr de vous ? Demandez votre certificat de réalisabilité personnel auprès de KBC, joignez-le à votre offre et montrez au vendeur que votre offre est financièrement solide. Vous aurez ainsi de l'avance sur les autres acheteurs potentiels.
Calculez votre crédit immobilier sur mesure
Chaque situation est différente. Simulez la vôtre en détail, sans obligations, et découvrez immédiatement si vous pouvez bénéficier d'un certificat de réalisabilité personnalisé de KBC.














