Appartement à vendre à Deurne avec 2 chambres
Description
Dit instapklare appartement van 91 m² is gelegen op de tweede verdieping van een gunstig gelegen gebouw te Deurne. U komt binnen in de inkomhal die toegang geeft tot de verschillende ruimtes en beschikt over voldoende extra opbergruimte. De ruime leefruimte op parketvloer geniet dankzij de grote ramen van veel natuurlijk daglicht. Aansluitend bevindt zich de recent vernieuwde en goed uitgeruste keuken, voorzien van een inductiekookplaat, dampkap, oven, vaatwasser, spoelbak en aansluiting voor wasmachine. Het appartement beschikt over twee slaapkamers van comfortabele afmetingen en een zuidwest gericht terras waar u de hele namiddag en avond van de zon kunt genieten. De moderne badkamer is uitgerust met een douche-in-bad en lavabomeubel. Verder is er een apart toilet in de hal. Tot slot beschikt het appartement nog over een ondergrondse garage en berging.
Kortom: een instapklaar appartement met een aangename indeling en hedendaags wooncomfort op een gunstige ligging in Deurne.
Extra:
- EPC-klasse B
- €350/maand gemeenschappelijke kosten (inclusief water, verwarming, syndicus, blokpolis, ...)
- Niet gelegen in mogelijks of overstromingsgevoelig gebied, niet gelegen in afgebakend overstromingsgebied of afgebakende oeverzone, niet gelegen in risicozone overstromingen (P-score A, G-score A)
- Woongebied, Vg, Gvkr, Gmo, Gvv.
- Niet opgenomen in maatregelenregister
Centraal gelegen met winkels, scholen en ontspanning op wandelafstand. Voor meer info ga naar www.coenenvastgoed.be of bel 03/375.82.92
Finances
Bâtiment
Terrain
Aménagement
Confort
Énergie
Urbanisme
Localité
Wouter Haecklaan 6, 2100 DeurneEst-ce faisable pour vous?
Vous préférez une proposition personnalisée ?
Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.
















