Maison à vendre à Ekeren avec 5 chambres

230
513
5
3
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.

Zeer ruime nieuwbouwwoning met 5 slpks en bureelruimte!


Ontdek deze
ruime, instapklare nieuwbouwwoning met 5 slaapkamers, bureel/praktijkruimte en zonnige tuin.
Gelegen op wandelafstand van het centrum en achteraan grenzend aan sportcentrum De Schinde met o.a. gemeentelijk zwembad, speeltuin en Hagelkruispark.

 

Perfect voor gezinnen die op zoek zijn naar een ruime, moderne nieuwbouwwoning met veel licht, comfort en praktische ruimtes.
Woning 47 is reeds verkocht - enkel nummer 45 staat nog te koop.


Gelijkvloers

Ruime inkomhal met gastentoilet en plaats voor fietsen, moto, kinderwagen,... Links is er een bureel/praktijkruimte/hobbyruimte van ca. 11m². 
Achteraan is een lichte open leefruimte op parketvloer ca. 57m² met een volledig geïnstalleerde keuken met MIELE-toestellen.
Vanuit de leefruimte bereik je de diepe, zonnige ZW-tuin met terras. Een serene plek om buiten te ontspannen.

Verdieping

Op de eerste verdieping bevindt zich een master met dressingruimte en ensuite badkamer (douche en dubbele lavabo).
Verder zijn er nog 2 ruime kinderslaapkamers op parketvloer en een badkamer met douche, dubbele lavabo en een apart toilet en een handige wasplaats/berging (aansluiting wasmachine/droogkast).

Dak Verdieping

Op de tweede verdieping vinden we nog 2 lichte slaapkamers (ca. 21m²-15m²) op parketvloer en een aparte badkamer met douche, lavabo en toilet.
Via een vlizotrap kom je op de zolderberging (onder dak) met ventilatie-unit.

 

De woning werd reeds volledig geschilderd en is dus klaar voor verhuis!
Verkoop onder 21% btw stelsel.

Bijzonderheden:
- 5 slaapkamers (mogelijk 6) en 3 badkamers
- Plafondhoogte ca. 3m op het gelijkvloers
- Alu buitenschrijnwerk
- Overal vloerverwarming
- Hoogwaardige afwerking / duurzame materialen

- 15 zonnepanelen ( 15 x 395Wp)
- E21 woning (34kWh/m2 - A label)
- Ventilatietype D
- Regenwaterput en infiltratieput
- ideaal voor combinatie wonen-praktijk aan huis

 

Informatieplicht: Vergunning uitgereikt – woongebied – geen rechtelijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd – geen voorkooprecht – geen verkavelingsvergunning – geen klim – niet overstromingsgevoelig – EPC 34kWh/m² - EK conform - zonnepanelen - asbest NVT

 

Finances

Disponibilité
À l’acte

Bâtiment

Type de propriété
Maison
Sous-type
Maison
Surface
230 m²

Terrain

Surface de la parcelle
513 m²
Jardin
Oui

Aménagement

Nombre de chambres
5
Nombre de salles de bain
3
Type de cuisine
Cuisine entièrement aménagée

Énergie

Numéro du rapport PEB
11002-G-OMV-2021113910/EP19561/A001/D01/SD001
Niveau E
34
Type de vitrage
Double vitrage

Localité

Oorderseweg 45, 2180 Ekeren

595.000 EUR

Localité

Oorderseweg 45
2180 Ekeren

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires