Maison à vendre à Ekeren avec 4 chambres

DEPCD
276
861
4
2
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.

Verrassend ruime woning in het hart van Mariaburg. Op wandelafstand van het centrum met verschillende winkels, openbaar vervoer en het treinstation Mariaburg-Ekeren. Goede verbinding met Antwerpen via de FIETS-O-STRADE, ook Brasschaat / Kapellen en de snelweg zijn op enkele minuten te bereiken.

De woning werd opgericht in 1958 op een zuidwest georiënteerd perceel van 861m² groot. De woonruimte bedraagt +/- 276m² met volgende indeling: inkomhal met vestiairehoek en apart gastentoilet, ruime lichte leefruimte (67m²) met zicht naar het terras en de tuin door verschillende grote raampartijen, ingerichte keuken (16m²) met kasten, toestellen (inbouw friteuse, dampkap, 5pits gaskookplaat, overdruk stoomoven MIELE, oven, warmhoud-kast, koelkast, vaatwasser) en een werkblad in natuursteen, aansluitend de wasplaats (6m²) met aansluiting wasmachine en handige buitendeur, inpandige garage (29m²).

Via de wasplaats toegang tot de kelder (20m²).

Op de eerste verdieping een nachthal met inbouw linnenkast, apart toilet, slaapkamer 1 (35m²) met eigen douche en lavabomeubel, slaapkamer 2 (22m²), slaapkamer 3 (14m²) en badkamer met ligbad en dubbel lavabomeubel. Via slaapkamer 2 en 3 toegang tot een ruim overdekt terras (24,5m²) waar je volop van de zon kan genieten door haar gunstige zuidwest oriëntatie.

Vanuit slaapkamer 3 toegang tot de tweede verdieping ingericht als slaapkamer 4 (30m²). Grenzend aan de vierde slaapkamers een bergzolder (10m²).

Het terras aan de woonkamer is 55m² groot en heeft zicht op de tuin. Door de gunstige zuidwest oriëntatie kan je hier de ganse dag van de zon genieten.

Deze perfect onderhouden woning kreeg door de jaren heen verschillende renovaties zoals nieuwe CV VAILLANT (2017), terras (2012), dak (2011), verschillende keukentoestellen (2020), ……

Ben je op zoek naar een ruime eigentijdse woning in het centrum van Mariaburg? Bel of mail ( lieven@coga.be ) voor alle verdere info of een bezoek.

Finances

Revenu cadastral
2.140 €

Bâtiment

Type de propriété
Maison
Sous-type
Maison
Surface
276 m²

Terrain

Surface de la parcelle
861 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle
Jardin
Oui

Lieu

Transports en commun à proximité
Oui
Distance des transports en commun
500 m
Autoroute à proximité
Oui

Aménagement

Nombre de chambres
4
Surface chambres à coucher
35 m²; 22 m²; 14 m²; 30 m²
Nombre de salles de bain
2

Confort

Vidéophone
Oui
Ascenseur
Non
Raccordement au gaz
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
398
Classe énergétique
D

Urbanisme

Intimation en justice
Pas de correction juridique ou mesure administrative imposée
Permis de construire
Non
Permis de lotissement
Non

Localité

Nijverheidslei 75, 2180 Ekeren

675.000 EUR

Localité

Nijverheidslei 75
2180 Ekeren

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires