Maison à vendre à Herenthout avec 4 chambres
Description
Voor verdere info of een vrijblijvende waardebepaling van uw eigendom: kieran.dams@homixx.be of 016 792 901
Homixx Vastgoed stelt met trots deze charmante, halfopen bebouwing aan u voor, gelegen op een indrukwekkend en royaal perceel van maar liefst 1561 m². Dit vastgoedpareltje bevindt zich op een absolute toplocatie vlak bij de E313 en het openbaar vervoer, waardoor u geniet van een uitstekende bereikbaarheid en een vlotte verbinding.
Bij het betreden van de woning ervaart u meteen een aangenaam gevoel van ruimte en licht. De praktische indeling biedt plaats aan drie volwaardige slaapkamers en één extra, compactere kamer die perfect kan dienen als babykamer, dressing of thuisbureau. De functionele badkamer is uitgerust met een comfortabel ligbad, ideaal om te ontspannen na een drukke werkdag. Een grote extra troef is de reeds geïsoleerde zolder, die u extra opbergruimte biedt of mits verdere afwerking kan worden omgevormd tot een prachtige polyvalente ruimte.
Buiten is het puur genieten. De prachtig aangelegde en royale tuin is voorzien van een gezellig terras, waar u in alle rust en privacy kunt ontspannen of gezellige momenten kunt beleven met vrienden en familie. Als uw professionele vastgoedpartner ontzorgen wij u graag bij elke stap en begeleiden we u met onze persoonlijke en deskundige aanpak naar uw nieuwe thuis.
Finances
Bâtiment
Terrain
Lieu
Aménagement
Confort
Énergie
Urbanisme
Localité
Herentalsesteenweg 6, 2270 HerenthoutEst-ce faisable pour vous?
Vous préférez une proposition personnalisée ?
Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.
















