Retour aux résultats

Scoop: Appartement à vendre à Kontich avec 2 chambres

CEPCC
98
2
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
We treffen dit recent gebouw (2006) in Pastoriestijl aan het centrum van Kontich. De ligging is uiterst optimaal, nabij winkels, openbaar vervoer, scholen en grote invalswegen.
We betreden het appartement via de inkomhal die in verbinding staat met alle ruimtes. Via de inkomhal komt u terecht in de lichte leefruimte met open keuken. De keuken is voorzien van alle hedendaagse toestellen (ijskast, oven, vaatwasmachine, dampkap en spoelbak). Aanpalend aan de keuken vinden we een handige berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast. Vanuit de leefruimte heeft u toegang tot het terras met tuin. Verder telt het appartement twee slaapkamers, badkamer en apart toilet. De badkamer is voorzien van ligbad en lavabomeubel.

Bij het appartement horen In de ondergrondse verdieping nog een ruime kelderberging en een autostaanplaats.

Gezien het een klein gebouw betreft, zijn de algemene onkosten zeer beperkt namelijk licht van de gang, onderhoud van de gang en aandeel in de blokpolis.

Finances

Revenu cadastral
747 €

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement au rez-de-chaussée
Surface
98 m²

Terrain

Affectation urbanistique
Zone résidentielle
Jardin
Oui

Lieu

Environs / quartier
Central; Tranquille

Aménagement

Nombre de chambres
2
Surface chambres à coucher
12 m²; 8,37 m²
Nombre de salles de bain
1

Confort

Vidéophone
Oui
Ascenseur
Non
Raccordement au gaz
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
261
Classe énergétique
C
Date d’expiration PEB
12-12-2035

Urbanisme

Condamner
Non
Permis de construire
Oui
Droit de préemption
Non

Localité

Hoogbunderlaan 2 b, 2550 Kontich

300.000 EUR

Localité

Hoogbunderlaan 2 b
2550 Kontich

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires