Appartement à vendre à Berchem avec 1 chambre
Description
Instapklaar gelijkvloers appartement op enkele voetpassen van de Cogels-Osylei
Welkom in Zurenborg, één van de meest gegeerde wijken van Antwerpen, bekend om haar prachtige belle-époque architectuur, statige herenhuizen en iconische art-nouveaustraten zoals de Cogels-Osylei. Deze levendige buurt combineert stijlvolle horeca, kunst en cultuur met rust, groene pleinen en een unieke woonkwaliteit.
Via de authentieke en ruime entree kom je binnen in dit gezellig appartement. De inkomhal van het appartement zelf is ruim en doet momenteel dienst als bureaukamer. De woonkamer geeft uit op de binnenkoer wat zorgt voor veel licht. Aansluitend de keuken die voorzien is van alle toestellen en een gezellige ontbijttoog, ideaal voor een apero of gezellige ochtendkoffie. Van hieruit heb je toegang tot de stadskoer.
Vooraan het appartement ligt de badkamer met inloopdouche en de slaapkamer die ook uitgeeft op de binnenkoer.
Verder is er nog een fietsenberging en een privatieve kelderberging.
Momenteel is het appartement verhuurd. De eerste verdieping wordt ook verkocht, dit kan een opportuniteit zijn om te kangoeroewonen.
Finances
Bâtiment
Terrain
Lieu
Aménagement
Confort
Énergie
Urbanisme
Localité
Generaal Van Merlenstraat 23, 2600 BerchemEst-ce faisable pour vous?
Vous préférez une proposition personnalisée ?
Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.
















