Appartement à vendre à Bornem avec 2 chambres

DEPCD
114
2
2
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Deze herenwoning grenst aan de site 'Binnenhof' in het centrum van Hingene. Het gebouw is gerenoveerd met oog voor detail en behoud van de oorspronkelijke elementen. Het gebouw is vastgesteld bouwkundig erfgoed: Burgerhuis met bakstenen lijstgevel van vijf traveeën en twee bouwlagen onder pseudomansardedak, met oeils-de-boeuf en centraal dakvenster, vermoedelijk van circa 1912. Hierdoor geniet het gebouw specifieke vrijstellingen op energieprestatieregels. Gelegen recht tegenover de kerk van Hingene en kasteel D'Ursel is dit een ideale locatie voor mensen die van rust en privacy houden maar graag een centrale uitvalsbasis hebben naar N16 en A12. Het gebouw bestaat uit 3 appartementen, één per etage waardoor dit een standingvolle, kleinschalige residentie is.

Indeling: Via de inkomhal kom je binnen in de ruime leefruimte (26m²) met terras. Door de zuid orientatie kan u volop genieten van de zon en zijn warmte op het terras. Via de leefruimte kan je naar een aangrenzende kamer (11m²) die gebruikt kan worden als bureau, tv-hoek, leeshoek,... . De keuken is bereikbaar via de leefruimte en beschikt over een kookplaat, oven, ijskast en vaatwasser. Achter de keuken is er een berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast. In de inkomhal is er een afzonderlijk gastentoilet en een vestiaire. Via de hal kan je naar het slaapgedeelte. De masterbedroom is met zijn 20m² enorm ruim. Deze slaapkamer heeft een aangrenzende badkamer, met dubbele lavabo en bad. De tweede slaapkamer beschikt tevens over een eigen douche met lavabo en douche. Het volledige appartement beschikt over grote raampartijen wat er voor zorgt dat elke kamer van natuurlijk licht geniet.

Mogelijkheid tot het aankopen van een overdekte staanplaats achteraan aan 15.000 euro.

Het appartement is momenteel verhuurd waardoor het ook ideaal is als investering.

Omgeving: Gesitueerd in een rustige omgeving nabij de kerk van Hingene. N16 en A12 zijn zeer toegankelijk vanaf hier. Openbaar vervoer op wandelafstand.

Finances

Ventes sous régime de TVA
Non

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
114 m²

Aménagement

Nombre de chambres
2
Nombre de salles de bain
2
Type de cuisine
Cuisine finie

Confort

Ascenseur
Non

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
375
Classe énergétique
D
Numéro du rapport PEB
20260210-0003785409-RES-1

Urbanisme

Intimation en justice
Non
Intimation en justice
Pas de correction juridique ou mesure administrative imposée
Condamner
Non

Localité

Wolfgang d'Urselstraat 8 1.1, 2880 Bornem

365.000 EUR

Wolfgang d'Urselstraat 8 1.1
2880 Bornem

Ce projet est-il réalisable pour vous ?

Avec l'expertise de
1

Simulez rapidement votre réalisabilité

La contribution personnelle minimale
-EUR
Frais mensuels
-EUR/mois
Taux d'intérêt
- %
TAEG
- %
Montant total du crédit
- EUR
Charge de crédit totale
- EUR
Avec l'expertise de
2

Renforcez votre offre avec un certificat de réalisabilité

Vous êtes sûr de vous ? Demandez votre certificat de réalisabilité personnel auprès de KBC, joignez-le à votre offre et montrez au vendeur que votre offre est financièrement solide. Vous aurez ainsi de l'avance sur les autres acheteurs potentiels.

Augmentez vos chances d’achat
Avec l'expertise de
3

Calculez votre crédit immobilier sur mesure

Chaque situation est différente. Simulez la vôtre en détail, sans obligations, et découvrez immédiatement si vous pouvez bénéficier d'un certificat de réalisabilité personnalisé de KBC.

Découvrez votre crédit immobilier sur mesure

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires