Maison à vendre à Diest avec 3 chambres
424 000 €
Est-ce faisable pour vous?Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Woonproject Molino is een modern en duurzaam nieuwbouwproject. Het bestaat uit 6 halfopen, zeer energiezuinige woningen. De bouwwerken zouden starten in 2026 en de oplevering wordt voorzien in het najaar van 2027. Hoger gelegen op de Molenbergstraat, geniet van je van een prachtig, panoramisch uitzicht.
Je betreedt de woning in de inkomhal, waar een apart gastentoilet is voorzien. De woonkamer met open keuken (40 m²) is gelegen aan de achterzijde en heeft grote raampartijen, waardoor je hier geniet van veel lichtinval en een prachtig uitzicht hebt. Grenzend aan de keuken, vinden we de berging/wasplaats (8 m²). Verder is er een tweede berging en een bureau. Op de verdieping zijn er drie ruime slaapkamers (15, 12 en 9 m²) en een badkamer (9 m²). Ook vinden we hier een tweede, apart toilet.
Als koper heb je een vrije keuze in de afwerking van tegels, keuken en badkamer, waardoor je de woning naar eigen smaak kan inrichten. Deze energiezuinige woningen (E-peil max. 20) beschikken allen over een warmtepomp met vloerverwarming en zonnepanelen.
In de zuidoost-georiënteerde tuin met terras is het aangenaam vertoeven. Er is een vergunning voor een tuinhuis (9 m²), dat je als koper later kan toevoegen.
Voor elke woning is parkeergelegenheid voorzien voor minstens twee wagens.
De prijs begint vanaf 424.000 euro exclusief kosten. Het grondaandeel wordt verkocht onder registratierechten (12%) en de constructie onder btw (21%).
Deze woningen zijn rustig, doch zeer centraal gelegen. Op minder dan 5 minuten ben je in het centrum van Diest, met haar winkels, scholen, horeca en treinstation. De op- en afrit van de autostrade is op slechts 1.5 km.
Finances
Ventes sous régime de TVA
Oui
En construction
Oui
Bâtiment
Type de propriété
Maison
Sous-type
Maison
Surface
145 m²
Terrain
Surface de la parcelle
450 m²
Jardin
Oui
Orientation jardin
Sud-est
Lieu
Environs / quartier
Périphérie
Transports en commun à proximité
Oui
Distance des transports en commun
500 m
Aménagement
Nombre de chambres
3
Surface chambres à coucher
15 m²; 12 m²; 9 m²
Nombre de salles de bain
1
Confort
Ascenseur
Non
Raccordement aux égouts
Oui
Raccordement à l’eau
Oui
Énergie
Classe énergétique
A
Double vitrage
Oui
Type de chauffage
Individuel
Urbanisme
Permis de construire
Oui
Certificat de sol
Oui
P(arcelle)-score
A (pas d’inondation modélisée)
Localité
Molenbergstraat 62, 3290 Diest424.000 EUR
Localité
Molenbergstraat 62
3290 Diest















