Scoop: Maison à vendre à Diest avec 2 chambres
Description
Welkom in deze charmante gelijkvloerse woning. Op een perceel van 6a58ca en met een bewoonbare oppervlakte van 123 m² biedt deze woning alles voor wie graag praktisch, gezellig én toekomstgericht woont.
De woning geniet van een residentiële ligging, dicht bij centrum, scholen, winkels en de opritten van de E313 en E314. Binnen ontdekt u een aangename leefruimte met parketvloer, aansluitend op een gerenoveerde open keuken uit 2022, uitgerust met alle comfort. Ook de luxueuze badkamer, eveneens vernieuwd in 2022, is een echte troef met dubbele douche, dubbele lavabo en ligbad.
Dankzij het gelijkvloerse karakter zonder trappen is dit huis ideaal om lang en zorgeloos te blijven wonen. De woning beschikt bovendien over conforme elektriciteit, een EPC-label C, geïsoleerde dakvloer en spouwen, verwarming op gas en vernieuwde PVC-ramen in 2026. De veranda werd volledig vernieuwd en vergund in 2022 en biedt een prachtig zicht op de privacyvolle tuin en omliggende natuur.
Verder zijn er een aangebouwde garage, kelder met veel opslagruimte, kruipkelder en zolder aanwezig. Een warme thuis met veel comfort, bergruimte en groen rondom.
Een instapklare woning met karakter, rust en toekomstmogelijkheden.
Opmerking: het leien dak vraagt zorgvuldig beheer.
De troeven nog eens op een rij:
* Terrein 6a58ca bewoonbare opp 123m²
* Gelijkvloers woning, geen trappen = lang wonen
* Residentiële ligging (dicht bij centrum/scholen/winkels/opritten E313 en E314)
* Tuin met privacy
* Gerenoveerde (2022) ruime luxueuze badkamer met dubbele douche, dubbele lavabo én ligbad
* Gerenoveerde (2022) open keuken met alle comfort: ijskast met diepvriesvak, DeLonghi vuur en ovens (een kleinere en een grote) en afwasmachine (Ikea)
* Elektriciteit is conform
* Energiezuinige woning: EPC = C (dus niet renovatieplichtig); dakvloer en spouwen zijn geïsoleerd.
* Vernieuwd ramen in PVC (2026), enkel de Meranti achterdeur en ramen zijn behouden
* Woning wordt verwarmd op gas
* Keuken sluit mooi aan op de leefruimte (parketvloer)
* Veranda is volledig vernieuwd (2022) en vergund! Met zicht op de tuin en mooie natuur!
* Aangebouwde garage met manuele poort
* Ventilatie C in badkamer en toilet (2026)
* Toilet heeft Japanse optie (dient hersteld te worden)
* Kelder met veel opslagruimte, deel kruipkelder aanwezig (= ideaal voor leidingen, afvoeren, na isolatie)
* De zolder is via luik en aparte ladder bereikbaar
Kom je graag de sfeer opsnuiven? Plan dan zeker uw bezoek. Deze woning ontdekt u het best ter plaatse. Bel naar 013 31 25 22 of mail wendy@immodiest.be. We begeleiden jou hier graag rond met de glimlach!
Finances
Bâtiment
Terrain
Lieu
Aménagement
Confort
Énergie
Urbanisme
Médias et téléchargements
Localité
Meilrijk 14, 3290 Diest364.700 EUR
Meilrijk 14
3290 Diest
Ce projet est-il réalisable pour vous ?
Simulez rapidement votre réalisabilité
Renforcez votre offre avec un certificat de réalisabilité
Vous êtes sûr de vous ? Demandez votre certificat de réalisabilité personnel auprès de KBC, joignez-le à votre offre et montrez au vendeur que votre offre est financièrement solide. Vous aurez ainsi de l'avance sur les autres acheteurs potentiels.
Calculez votre crédit immobilier sur mesure
Chaque situation est différente. Simulez la vôtre en détail, sans obligations, et découvrez immédiatement si vous pouvez bénéficier d'un certificat de réalisabilité personnalisé de KBC.














