Maison à vendre à Diest avec 5 chambres
Description
Deze zeer ruime en statige villa, gebouwd in 1963, is gelegen op een prachtig perceel van maar liefst 24 are in Diest. De woning geniet bovendien van een prachtig vergezicht, wat zorgt voor een uitzonderlijk gevoel van ruimte en rust.
De woning straalt karakter en authenticiteit uit, maar dient gerenoveerd te worden (EPC F), wat u de unieke kans biedt om ze volledig naar eigen smaak en hedendaagse normen in te richten.
Dankzij de royale bewoonbare oppervlakte en de praktische indeling biedt deze eigendom tal van mogelijkheden. Zo is de woning uitermate geschikt voor kangoeroewonen of het combineren van wonen en werken. Het pand deed in het verleden dienst als verzekeringskantoor, waardoor er reeds een aparte kantoorruimte aanwezig is.
De grote tuin rondom de woning zorgt voor rust, privacy en een groene omgeving, ideaal voor gezinnen of wie op zoek is naar ruimte en potentieel.
Kortom, een karaktervolle eigendom met uitzonderlijke mogelijkheden op een toplocatie in Diest.
Finances
Bâtiment
Terrain
Aménagement
Confort
Énergie
Urbanisme
Localité
Bredestraat 180, 3293 Diest419.000 EUR
Bredestraat 180
3293 Diest
16.213 - 19.260 EUR
Est-ce faisable pour vous?
Vous préférez une proposition personnalisée ?
Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.











