Appartement à vendre à Hasselt avec 3 chambres

164
3
2
Description

Appartement L20.204

Ruim hoekappartement L20.204 in residentie Riverside (Quartier Bleu) ligt op de 2de verdieping en heeft een opp. van ca. 164 m². De grote raampartijen rondom tot op de grond geven de binnenruimtes een extra dimensie. Het appartement omvat een inkom met gastentoilet, berging, een badkamer met bad, extra douchekamer, apart toilet, 3 slaapkamers, leefruimte met open keuken. Grote raampartijen geven uit op het terras (12m²). Van op het terras heb je een prachtig zicht op de jachthaven.

Het appartement is voorzien van vloerverwarming en warmtepomp! Het app. is voorzoen van vloerverwarming, warmtepomp en handdoekradiator.
Bij elk app. hoort een ondergrondse autostaanplaats en/of garagebox. Deze dient apart bij aangekocht te worden. Verder kun je een kelderberging of oplaadpunt bijkopen.


Vrije keuze bij verschillende leveranciers voor de binnen afwerking (vloertegels, badkamer & keuken, etc.).
Meer info? Contacteer onze sales consultants Inge Vancluysen of Marisa Marasco op het nr. 011 41 33 23.

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
164,2 m²

Terrain

Orientation jardin
Est

Aménagement

Nombre de chambres
3
Nombre de salles de bain
2
Nombre de toilettes
0

Confort

Ascenseur
Oui

Énergie

Niveau E
0
Certificat d’inspection de l’électricité
Oui, non conforme

Urbanisme

Permis de lotissement
Non
Droit de préemption
Non

Localité

Gelatineboulevard 15, 3500 Hasselt

638.000 EUR

Localité

Gelatineboulevard 15
3500 Hasselt

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires