Appartement à vendre à Lummen avec 3 chambres
555 000 €
Est-ce faisable pour vous?Description
Klaver Appartement 2.2 (reeds verhuurd)
Wonen in de meest bereikbare gemeente van Limburg?
Dat doe je in Residentie Klaver!
- Toplocatie in Lummen
- Zeer ruim terras van 64,68m²
- Zeer energiezuinig met zonnepanelen, warmtepomp en ventilatiesysteem D
- Kwalitatieve afwerking
- Veel lichtinval dankzij de grote raampartijen
- Parking en kelderberging
Unieke investeringsopportuniteit
All-in prijs* 6% BTW: €637.500
All-in prijs* 21% BTW: €708.500
* inclusief alle kosten, aansluiting nutsvoorzieningen, berging & parking.
Jouw droomappartement, op jouw moment
Zie je dit appartement al helemaal als jouw toekomstige thuis, maar ben je nog niet klaar om meteen te verhuizen? Dan is dit een unieke kans. Dit reeds verhuurde appartement combineert zorgeloos investeren met de vrijheid om later zelf te beslissen.Vandaag geniet je van een vaste huuropbrengst van €1.400 per maand, terwijl je eigendom alvast voor jou werkt. Je koopt nu, zonder tijdsdruk en behoudt de mogelijkheid om op een later moment zelf in te trekken, wanneer het voor jou perfect past.
Zo hoef je je droomappartement niet los te laten, maar kan je het veilig vastleggen voor de toekomst. Een slimme oplossing voor wie vooruitdenkt en flexibiliteit belangrijk vindt.
Bâtiment
Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
130,35 m²
Aménagement
Nombre de chambres
3
Nombre de salles de bain
1
Nombre de toilettes
1
Confort
Ascenseur
Non
Énergie
Niveau E
0
Localité
Gemeenteplein 1, 3560 LummenEst-ce faisable pour vous?
La contribution personnelle minimale
-EUR
Frais mensuels
-EUR/mois
Vous préférez une proposition personnalisée ?
Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.















