Maison à vendre à Tongres avec 3 chambres

152
3
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.

Aan de rand van Tongeren, de oudste stad van ons land, bieden we u nog 3 casco woningen aan. Van hieruit heeft u een vlotte bereikbaarheid naar de autosnelweg E313 en naar het industrieterrein van Tongeren. Het AZ Vesalius ziekenhuis bevindt zich op wandelafstand.

 

Er zijn 2 woonblokken van telkens 2 woningen in half-open bebouwing. Iedere woning is gelijkaardig. Gelijkvloers is er een woonkamer  met open keuken, berging, toilet en bureel. Op het verdiep zijn er 3 slaapkamers, een badkamer, toilet en berging.

 

Rondom heeft u nog een tuintje.

 

De woningen worden wind- en waterdicht verkocht. Dit wil zeggen de ruwbouw met het dak en de ramen. U kan dus zelf aan de slag om er helemaal uw "goesting" van te maken.

 

Prijs per woning: 225.000€ exclusief kosten. Zie de prijsberekening in bijlage voor de totale casco prijs.

 

Nog slechts 1 woning beschikbaar!!! (uiterst links)

 

Voor meer info kan u ons contacteren via mail naar Fabian@jemar.be of op het nummer 0484/35.67.65.

Bâtiment

Type de propriété
Maison
Sous-type
Maison
Surface
152 m²

Aménagement

Nombre de chambres
3

Énergie

Certificat d’inspection de l’électricité
Non

Urbanisme

Intimation en justice
Sur demande
Permis de lotissement
Sur demande

Localité

Jules Frèrelaan, 3700 Tongres

225.000 EUR

Localité

Jules Frèrelaan
3700 Tongres

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires