Maison à vendre à Leopoldsburg avec 2 chambres
299 500 €
Est-ce faisable pour vous?Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Deze woning in de Atheneumstraat in Leopoldsburg is gelegen op een perceel van 630 m² met een ruime, onderhoudsvriendelijke tuin en zicht op het achterliggende bos.
Je woont hier in een rustige en groene omgeving, terwijl het centrum van Leopoldsburg, de winkels en het station op vijf minuten verwijderd zijn.Bij het binnenkomen van deze woning kom je in de inkomhal. Van hieruit heb je toegang tot de lichtrijke living met voldoende plaats voor een zithoek en een grote eettafel. Aansluitend loop je door naar de keuken, die uitgerust is met een keramische kookplaat, combi-oven, dampkap en frigo. Vanuit de keuken bereik je de berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast en toegang tot de volledige kruipkelder. Verder kom je in de veranda met zicht op de tuin.
Op het gelijkvloers vind je ook de volledig vernieuwde badkamer met inloopdouche, toilet en enkele lavabo. Via de inkomhal bereik je nog twee ruime slaapkamers met laminaatvloer. Op de verdieping bevindt zich de zolderruimte met een hoogte van 3 meter. Hier heb je de mogelijkheid om nog twee extra slaapkamers en een badkamer te creëren.
De ruime, onderhoudsvriendelijke tuin biedt uitzicht op het bos achteraan, met voldoende privacy. Daarnaast is er een aparte garage aanwezig waar een wagen kan staan.
De troeven van deze woning te koop in Leopoldsburg:
- Vernieuwde leidingen
- Gerenoveerde badkamer
- Vernieuwd dak (2025)
- Vernieuwde ramen
- EK conform
- EPC C, geen renovatieplicht
- Overal elektrische rolluiken
- Volledig gelijkvloers wonen
- Mogelijkheid om twee extra slaapkamers en een badkamer te maken op zolder
Interesse in deze woning te koop in Leopoldsburg? Contacteer ons via lize@optie-m.be of bel naar 0468 21 87 49. Wij helpen je graag verder of plannen een bezoek in!
Wil je weten wat jouw woning waard is? Contacteer ons via bovenstaande gegevens voor een vrijblijvende waardebepaling.
Extra informatie: ... / WG / ... / GVKR / ...
Finances
Revenu cadastral
713 €
Bâtiment
Type de propriété
Maison
Sous-type
Maison
Nouveau bâtiment
Non
Terrain
Surface de la parcelle
630 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle
Jardin
Oui
Aménagement
Nombre de chambres
2
Nombre de salles de bain
1
Nombre de toilettes
0
Confort
Ascenseur
Non
Raccordement électrique
Oui
Raccordement au gaz
Oui
Énergie
Score PEB (kWh/(m² an))
250
Classe énergétique
C
Numéro du rapport PEB
20260119-0003750517-RES-1
Urbanisme
Droit de préemption
Non
G(bâtiment)-score
A (pas d’inondation modélisée)
P(arcelle)-score
A (pas d’inondation modélisée)
Localité
Atheneumstraat 103, 3970 LeopoldsburgEst-ce faisable pour vous?
La contribution personnelle minimale
-EUR
Frais mensuels
-EUR/mois
Vous préférez une proposition personnalisée ?
Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.















