Maison à vendre à Hotton avec 4 chambres

FEPCF
230
1.495
4
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Ontdek deze stijlvolle en volledig uitgeruste vakantiewoning, idyllisch gelegen in het rustige plaatsje Bourdon, nabij Hotton. Hier geniet je van pure ontspanning, comfort en een adembenemend panoramisch uitzicht – ideaal zichtbaar vanuit het privézwembad en de rest van de woning.

De gezellige woonkamer is ingericht met een zithoek en een eethoek. De keuken is volledig uitgerust en biedt alle nodige voorzieningen. De woning beschikt over vier comfortabele slaapkamers en twee moderne badkamers. De eerste badkamer is voorzien van een inloopdouche, een wastafel en een toilet. De tweede badkamer beschikt over een douche, een bad, een wastafel en eveneens een toilet.

Voor ontspanning zijn er twee aparte recreatieruimtes. Buiten bevindt zich een privézwembad. De tuin is omheind en mooi aangelegd, er is ook een ruim terras.

Tot slot bevindt de woning zich in een landelijke omgeving, maar toch dicht bij een stad en een supermarkt, waardoor comfort en rust mooi in balans zijn.

Deze luxueuze vakantiewoning is de perfecte uitvalsbasis voor een ontspannen vakantie in de Belgische Ardennen. Geniet, ontspan en ervaar het beste dat Bourdon te bieden heeft.

Finances

Revenu cadastral
1.160 €

Bâtiment

Type de propriété
Maison
Sous-type
Maison
Surface
230 m²

Terrain

Surface de la parcelle
1.495 m²
Jardin
Oui

Aménagement

Nombre de chambres
4

Confort

Piscine
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
453
Classe énergétique
F
Numéro du rapport PEB
20.190.501.001.572

Urbanisme

Intimation en justice
Non
Permis de construire
Non
Permis de lotissement
Non

Localité

Vieille Route de Marenne 10, 6990 Hotton

700.000 EUR

Localité

Vieille Route de Marenne 10
6990 Hotton

Est-ce faisable pour vous?