Appartement à vendre à Bruges avec 1 chambre

AEPCA
83
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
'KAAI 30' is een kleinschalig en duurzaam nieuwbouwproject te Kristus-Koning op wandelafstand van het centrum. Dit tijdloos en architecturaal hoogstaand project bestaat uit 2 kleinschalige volumes die zich situeren op een hoekperceel langsheen het water. Een groot deel van de appartementen zal kunnen genieten van frontaal zicht op het water van de ringvaart vanop de rustige en serene Kolenkaai. Aan de zijde van de Leopold II-laan wordt het tweede gebouw geplaatst rond een groen binnengebied die de 2 gebouwen connecteert. Het project bestaat uit een mix van 1-, 2- en 3-slaapkamerappartementen en magnifieke penthouse-appartementen.

Deze appartementen zullen zeer kwalitatief en duurzaam gebouwd worden. Zo zullen de meeste appartementen in het project BEN (Bijna Energie Neutraal - E<30) zijn, en wordt er verwarmd via individuele warmtepompen gekoppeld aan vloerverwarming.
Bovendien komt het project ook in aanmerking voor een aankoop met 6% BTW!

Het appartement uit deze advertentie betreft een ruim en uiterst rationeel 1slk-appartement van 75 m² + 16 m² terras op de gelijkvloers verdieping die overvloeit en uitgeeft op het centrale binnenplein! Het appartement beschikt verder over 1 slaapkamer, een badkamer, een spatieuze leefruimte, half open keuken met inbouwtoestellen en een berging.

Contacteer ons om meer info te krijgen over dit schitterende project, of om een vrijblijvend bezoek te brengen aan het MODELAPPARTEMENT?! Contacteer ons - www.delbecque.immo

Finances

Informations cadastrales
Brugge 8ste AFD sectie K

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Flat
Surface
83 m²

Terrain

Affectation urbanistique
Zone d'habitat avec une valeur cult., hist. et/ou esthétique

Lieu

Transports en commun à proximité
Oui
Autoroute à proximité
Oui
Ecole à proximité
Oui

Aménagement

Nombre de chambres
1
Cuisine
Oui
Toilette
Oui

Confort

Raccordement électrique
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
30
Classe énergétique
A
Type de vitrage
vitrage haut rendement

Urbanisme

Permis de construire
Oui
Permis de lotissement
Oui
Droit de préemption
Non

Localité

Kolenkaai 30, 8000 Bruges

350.000 EUR

Localité

Kolenkaai 30
8000 Bruges

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires