Appartement à vendre à Dixmude avec 2 chambres
Description
Centraal gelegen in de winkelstraat van Diksmuide, met alle voorzieningen (winkels, horeca, scholen, openbaar vervoer) op wandelafstand, vindt u dit volledig gerenoveerde appartement (renovatie 2026). Het is gelegen op het gelijkvloers en helemaal instapklaar, met al het nodige wooncomfort aanwezig. Dankzij de doordachte en kwalitatieve afwerking hoeft u hier geen werken meer uit te voeren.
Het appartement omvat een ruime living die overloopt in een open, praktisch ingerichte keuken – ideaal voor wie graag kookt en ontvangt. Er zijn 2 ruime slaapkamers en een praktisch ingerichte badkamer, aangevuld met een apart toilet. Extra troef zijn de 2 gezellige koertjes, perfect om buiten te zitten en te genieten van een zonnig moment.
Een bijkomende troef zijn de heel lage gemeenschappelijke lasten.
Bij het appartement hoort tevens een garage, ideaal voor wagen of extra opbergruimte.
EPC: label C – 265 kWh/(m² jaar)
Appartement: €230.000
Garage: €25.000
Interesse of een bezoek inplannen? Neem gerust contact op.
Bâtiment
Terrain
Aménagement
Confort
Énergie
Urbanisme
Localité
Generaal Baron Jacquesstraat 18 1, 8600 Dixmude230.000 EUR
Generaal Baron Jacquesstraat 18 1
8600 Dixmude
Est-ce faisable pour vous?
Vous préférez une proposition personnalisée ?
Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.















