Maison à vendre à Houthulst avec 3 chambres

147
614
3
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Deze charmante halfopen woning combineert een slimme indeling met veel lichtinval en een warme uitstraling.
Op het gelijkvloers vindt u een open keuken, een lichte leefruimte, en een wasplaats/bijkeuken. Naast de woning is ruimte voorzien voor een staanplaats met mogelijkheid tot carport, ideaal voor wie extra comfort zoekt.

Op de verdieping zijn er drie slaapkamers, een badkamer met tweede toilet, en een berging of dressing. Via het zolderluik heeft u toegang tot een ruime zolder, handig als opbergruimte.

Met een eigen oprit, voortuin, een Oost-gerichte tuin en grote ramen, biedt deze woning een optimale woonbeleving.
De architectuur mixt landelijke charme met hedendaagse accenten, voor een woning die opvalt in kwaliteit én uitstraling.

Wenst u meer informatie?
Bel of mail Celine
0494 73 44 49 of celine@grouptrybou.be

Finances

Disponibilité
À l’acte

Bâtiment

Type de propriété
Maison
Sous-type
Maison
Surface
147 m²

Terrain

Surface de la parcelle
614 m²

Aménagement

Nombre de chambres
3

Localité

Beukhoutstraat 32, 8650 Houthulst

323.753 EUR

Localité

Beukhoutstraat 32
8650 Houthulst

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires