Maison à vendre à Lochristi avec 2 chambres

EEPCE
149
680
2
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.

Deze karaktervolle woning, met authentieke details en stijlvolle afwerking in het interieur, heeft gedurende de jaren een mooie make-over gekregen waaronder een recent nieuwe voorgevel met moderne uitstraling. De woning wordt betreden langs de inkomhal met toegang naar de woonkamer: gezellig ingedeeld met een zithoek en eetgedeelte. Dankzij de sfeerkachel op hout zijn de warme winteravonden gegarandeerd en biedt het een charmevol element. De keuken is uitgerust met veel kastruimte en basistoestellen. Het werkblad met krukjes voorziet een aangename ontbijthoek en zitplaats voor gezelschap tijdens het koken. Het schuifraam van de keuken geeft uit op de overdekte veranda, een praktisch verlengstuk van de woning met veel lichtinval die de buitenomgeving integreert naar binnen. Verder zijn er 2 slaapkamers en een vernieuwde, tijdloze badkamer aanwezig. De zolder, berging met wasplaats en lange garage zijn een perfecte aanvulling voor extra bergruimte of afgesloten parkeerplaats voor de wagen, uiteraard kan u ook parkeren op de privé-oprit. 

Het perceel van maar liefst 680m² is voorzien van een goed onderhouden grasplein mét tuinhuis, omgeven door nette, volgroeide hagen en struiken met een eindeloos rustgevend zicht op de velden. 

De woning wordt verwarmd op gas en kent een EPC E - renovatieplicht. 

De ligging in Lochristi/Zaffelare betekent landelijke rust met goede bereikbaarheid, dit is perfect voor wie op zoek is naar ruimte en privacy in een aangename leefomgeving. 

De verkoopprijs van deze woonst bedraagt 375.000 euro exclusief registratierechten. 

Bent u op zoek naar een woning met veel potentieel, gelegen in een rustige groene omgeving? Aarzel niet om contact op te nemen en maak nu uw afspraak via hendrik@vastgoed-dc.be of de website! 

Finances

Revenu cadastral
508 €
Informations cadastrales
0398XP0000
Disponibilité
À convenir

Bâtiment

Type de propriété
Maison
Sous-type
Maison
Surface
149 m²

Terrain

Surface de la parcelle
680 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle

Aménagement

Nombre de chambres
2
Nombre de salles de bain
1
Type de cuisine
Partiellement installé

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
498
Classe énergétique
E
Type de vitrage
Double vitrage

Urbanisme

Plan cadastral
Oui
Permis de lotissement
Non applicable
Droit de préemption
Non

Localité

Leemstraat 17, 9080 Lochristi

Est-ce faisable pour vous?

La contribution personnelle minimale
-EUR
Frais mensuels
-EUR/mois
Taux d'intérêt
- %
TAEG
- %
Montant total du crédit
- EUR
Charge de crédit totale
- EUR

Vous préférez une proposition personnalisée ?

Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.

Que se passe-t-il avec vos données ?

Sur ce site web, nous vous aidons à estimer et à demander un prêt auprès de la banque KBC, en traitant vos données personnelles. En cliquant sur le bouton ci-dessus, vous acceptez également que nous transmettions votre adresse e-mail ou d'autres identifiants électroniques à KBC afin d'assurer le suivi de notre collaboration. Vous trouverez plus d'informations sur le traitement de ces données dans notre politique de confidentialité.

Exemple représentatif

Pour un crédit hypothécaire à destination immobilière, d'un montant de 170.000 euros, entièrement garanti par une inscription hypothécaire, d'une durée de 240 mois à un taux débiteur fixe de 5,41% et un taux annuel effectif de 5,77%, vous payez 240 mensualités de 1.148,39 euros, frais de dossier de 350 euros, frais de notaire de 4.324,39 euros et un montant total à payer de 280.286,24 euros.

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires