Scoop: Maison à vendre à Lebbeke avec 5 chambres
Description
Te koop: modern gesloten huis in Lebbeke, gelegen in de Langestraat op wandelafstand van scholen, openbaar vervoer en het treinstation.
Deze nieuwbouwwoning (bouwjaar 2024) biedt royale leefruimtes en is perfect voor wie comfort en functionaliteit wil combineren. Met een inpandige garage en bijkomende parkeerplaats op wandelafstand, vijf ruime slaapkamers en de toepassing van de 6% BTW-regel, is dit een aantrekkelijke kans voor gezinnen en investeerders. De woning ligt in de woonkern, met vlotte verbinding naar invalswegen.
Belangrijkste ruimtes:
• Ruime living (37 m²) met veel lichtinval
• Volledig ingebouwde keuken (10 m²) met inductiekookplaat, combi-oven, vaatwasser en ontbijthoek
• 5 slaapkamers (10 m², 18 m², 15 m², 12 m² en een extra kamer)
• Badkamer (9 m²) met dubbele wastafel, inloopdouche en meubel
• Berging (7 m²) met technische ruimte
• 2 aparte toiletten
• Tuin (120 m²) ideaal voor ontspanning
• Garage (18 m²) met automatische poort
Troeven:
• Inpandige garage en extra parking op wandelafstand
• 5 ruime kamers voor optimaal wooncomfort
• Nieuwbouw in goede staat met grote ruimtes en 6% BTW-regel van toepassing
Bâtiment
Terrain
Lieu
Aménagement
Énergie
Urbanisme
Localité
Langestraat 75 A, 9280 LebbekeEst-ce faisable pour vous?
Vous préférez une proposition personnalisée ?
Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.















