Retour aux résultats

Scoop: Appartement à vendre à Alost avec 2 chambres

BEPCB
121
2
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
en je op zoek naar een ruim appartement met twee terrassen in hartje Aalst? Gevonden!
Dit lichtrijke appartement van 121 m² ligt op de vierde verdieping, pal tussen de Hopmarkt en het Keizersplein – dichter bij het bruisende stadscentrum kan je niet wonen. Met de winkelstraten, scholen, het station en de Grote Markt op wandelafstand geniet je hier van alle voordelen van een toplocatie, zonder in te boeten aan wooncomfort!
Met EPC-label B, een asbestveilig attest en een actuele verhuur van €780/maand (reeds 4 jaar met huurwaarborg van 3 maanden), is dit appartement zowel een ideale investering als een comfortabele woonst voor eigen gebruik! Extra pluspunten zijn de privatieve kelderberging, de individuele tellers en het conform keuringsattest elektriciteit.

Bij het binnenkomen word je verwelkomd in een royale inkomhal van 9 m² met apart toilet en vestiaireruimte. De ruime leefruimte baadt in het licht en geeft via een schuifraam toegang tot het eerste terras, ideaal voor een gezellig ontbijt of een ontspannend moment in de zon. De open, volledig geïnstalleerde keuken sluit hier naadloos bij aan en maakt het geheel tot een uitnodigende plek om te koken en te genieten. Achteraan vind je twee volwaardige slaapkamers (11,5 m² en 17 m²) die beide uitgeven op een tweede terras, een badkamer uitgerust met ligbad én douche, en een handige berging.

Ben je op zoek naar een ruim, instapklaar appartement met twee terrassen en een topligging in Aalst? Contacteer ons dan vandaag nog voor een bezoek en ontdek zelf dit unieke aanbod!

Bâtiment

Surface
121 m²
État du bâtiment
Bon état
Type de bâtiments
Fermé

Terrain

Affectation urbanistique
Zone résidentielle

Lieu

Environs / quartier
Centre ville

Aménagement

Nombre de chambres
2
Nombre de salles de bain
1

Confort

Ascenseur
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
142
Classe énergétique
B
Numéro du rapport PEB
20241215-0003480629-RES-1

Urbanisme

Infos urbanisme
Oui
Permis de lotissement
Oui
G(bâtiment)-score
D (probabilité moyenne d’inondation dans le climat actuel)

Localité

Korte Nieuwstraat 13 4.2, 9300 Alost

299.000 EUR

Localité

Korte Nieuwstraat 13 4.2
9300 Alost

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires