Appartement à vendre à Alost avec 2 chambres
Description
Dit prachtige appartement is gelegen op een van de meest begeerde lanen in Aalst. Op wandelafstand van het centrum en stadspark.
Dit appartement bestaat uit een grote inkomhal, ruime lichtrijke leefruimte met open geïnstalleerde keuken en prachtig zicht over Aalst. Achteraan het appartement zijn er twee ruime slaapkamers. De badkamer is voorzien van een mooie inloopdouche en badkamermeubel. Verder heeft dit appartement nog een apart toilet en een praktische berging.
Het aangename Zuid-Westgerichte terras (met zicht op groen) bevindt zich achteraan het appartement. Het appartement beschikt ook nog over een ruime private kelder.
Zeer mooi appartement op toplocatie en afgewerkt met duurzame materialen.
Verder is er nog de mogelijkheid tot aankoop van een garagebox (30.000 euro)
Voor meer informatie en/of een bezoek, contacteert u Sébastien van Immo Zone op het nummer 0486/ 41. 85. 66.
Finances
Bâtiment
Terrain
Lieu
Aménagement
Confort
Énergie
Urbanisme
Localité
Leo de Béthunelaan 68 4.1, 9300 AlostEst-ce faisable pour vous?
Vous préférez une proposition personnalisée ?
Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.















