Scoop: Maison à vendre à Alost avec 3 chambres
Description
Ben je op zoek naar een woning met 2, mogelijk 3 slaapkamers en een zuidgerichte stadstuin in Aalst? Gevonden!
In een rustige straat op wandelafstand van het station, de Grote Markt, scholen, winkels en openbaar vervoer vind je deze lichtrijke en zeer verzorgde woning. Dankzij de vlotte verbinding naar de Ring van Aalst geniet je hier van een centrale ligging zonder in te boeten aan wooncomfort. Extra troeven zijn het gunstige EPC-label C, het vernieuwde en geïsoleerde dak (2008) en de voldoende parkeermogelijkheden in de straat.
Op het gelijkvloers kom je binnen via de inkomhal die leidt naar de aangename leefruimte met halfopen ingerichte keuken. De lichtkoepel zorgt hier voor veel natuurlijke lichtinval en een open gevoel. Verder vind je op deze verdieping de badkamer met ligbad, aparte douche, lavabo en toilet, met aansluitend een praktische wasplaats. Vanuit de leefruimte bereik je het gezellig en recent aangelegd zuidgericht terras van ongeveer 50 m², ideaal om in alle rust te genieten. Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers en een apart toilet. Eén van de slaapkamers geeft via een vaste trap toegang tot de zolderverdieping, die reeds grotendeels werd afgewerkt en perfect kan worden ingericht als derde slaapkamer, bureau of hobbyruimte. Zin om deze verzorgde woning op topligging zelf te ontdekken? Contacteer ons dan snel voor een bezoek!
Finances
Bâtiment
Terrain
Lieu
Aménagement
Énergie
Urbanisme
Localité
Slotstraat 63, 9300 AlostEst-ce faisable pour vous?
Vous préférez une proposition personnalisée ?
Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.













