Scoop: Maison à vendre à Alost avec 3 chambres

Bergweg 30 A9300 Alost
146 m²
264 m²
3
1
Terrasse
FEPCF
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.

Gunstig gelegen, Te renoveren woning met 3 SLPK én Tuin!

Bent u op zoek naar een woning die u volledig naar eigen smaak en wensen kunt renoveren? Dan is deze woning in het rustige gedeelte van
Hofstade, een deelgemeente van Aalst, zeker een bezoekje waard!

De woning geniet van een rustige ligging en bevindt zich toch op korte afstand van de belangrijkste invalswegen en het centrum van Hofstade, waar u terechtkan voor alle nodige dagelijkse faciliteiten.

Op het gelijkvloers beschikt de woning over een ruime leefruimte, die op natuurlijke wijze kan worden ingedeeld in een gezellige zithoek en een afzonderlijke eetkamer. Aansluitend bevindt zich de keuken, met zicht op het terras/veranda en de tuin. Achteraan zijn er nog een praktische berging en een apart toilet. Een droge kelder zorgt voor extra bergruimte.

De eerste verdieping omvat 3 slaapkamers en een badkamer uitgerust met een lavabo en douche. Via een zolderluik bereikt u de zolderverdieping, die momenteel dienstdoet als bijkomende bergruimte.

Ook buiten heeft deze woning heel wat te bieden. Zo is er een veranda/serre met zicht op de tuin, waar u in alle rust kunt genieten van het buitenleven. De volledig omheinde tuin heeft een aangename, praktische oppervlakte en is bovendien bereikbaar via een handige zij-ingang. Ideaal om bijvoorbeeld fietsen of tuinmateriaal gemakkelijk naar achteren te brengen!

Een woning met mogelijkheden! Dankzij de aanwezige ruimtes, de drie slaapkamers en de aangename tuin vormt dit pand een interessante opportuniteit voor starters, handige kopers of iedereen die graag de handen uit de mouwen steekt en een woning volledig naar eigen inzicht wil omvormen tot een echte thuis.

Interesse om de mogelijkheden zelf te ontdekken?

Voor meer informatie en/of een bezoek kan u contact opnemen met uw vastgoedkantoor Kurtimmo via 0476/076993.

Finances

Revenu cadastral
565 €
Surface cadastrale
2 m²

Bâtiment

Type de propriété
Maison
Sous-type
Maison
Surface
146 m²

Terrain

Surface de la parcelle
264 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle

Lieu

Distance des transports en commun
500 m

Aménagement

Nombre de chambres
3
Surface chambres à coucher
10 m²; 13 m²; 19 m²
Nombre de salles de bain
1

Confort

Climatisation
Non
Raccordement au gaz
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
608
Classe énergétique
F
Panneaux solaires
Non

Urbanisme

Intimation en justice
Non
Condamner
Non
Permis de construire
Oui

Localité

Bergweg 30 A, 9300 Alost

270.000 EUR

Bergweg 30 A
9300 Alost

Ce projet est-il réalisable pour vous ?

Avec l'expertise de
1

Simulez rapidement votre réalisabilité

La contribution personnelle minimale
-EUR
Frais mensuels
-EUR/mois
Taux d'intérêt
- %
TAEG
- %
Montant total du crédit
- EUR
Charge de crédit totale
- EUR
Avec l'expertise de
2

Renforcez votre offre avec un certificat de réalisabilité

Vous êtes sûr de vous ? Demandez votre certificat de réalisabilité personnel auprès de KBC, joignez-le à votre offre et montrez au vendeur que votre offre est financièrement solide. Vous aurez ainsi de l'avance sur les autres acheteurs potentiels.

Augmentez vos chances d’achat
Avec l'expertise de
3

Calculez votre crédit immobilier sur mesure

Chaque situation est différente. Simulez la vôtre en détail, sans obligations, et découvrez immédiatement si vous pouvez bénéficier d'un certificat de réalisabilité personnalisé de KBC.

Découvrez votre crédit immobilier sur mesure

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires