Maison à vendre à Lede avec 3 chambres
Description
TE KOOP te LEDE
Gunstig gelegen open bebouwing. Deze villa met strakke architectuur is gelegen op een perceel van 11,40are. Rustig gelegen op wandelafstand van scholen, openbaar vervoer.
Het interieur wordt gekenmerkt door een overvloed aan natuurlijk licht en warmte, met een slimme en innovatieve inrichting. De strakke vormgeving gaat hand in hand met een sfeervolle uitstraling, terwijl de ruimtes ruimtelijk en energiezuinig blijven. Praktisch in opzet, maar bovenal een warme en gezellige thuis.
Afwerking en technieken zijn in overleg met de bouwfirma maar een bijna energie neutrale woning wordt beoogd. U kiest hier dus nog heel veel zelf, renders en prijs zijn richtinggevend maar u mag rekenen op een zeer hoge kwaliteit en de kans om uw woondromen te realiseren.
Voor meer info : info@cornelis-goeman.be - 052 52 80 30
Perceelsgrens links is tot aan de nieuwe afsluiting en loopt loodrecht. Het stukje verharding links hoort dus bij de nieuwbouwvilla
Finances
Bâtiment
Terrain
Aménagement
Confort
Énergie
Urbanisme
Localité
Poortseweg 18, 9340 LedeEst-ce faisable pour vous?
Vous préférez une proposition personnalisée ?
Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.













