Appartement à vendre à Denderleeuw avec 2 chambres

AEPCA
88
2
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.

Dit appartement bevindt zich op de 1ste verdieping (lift aanwezig) van een recent gebouw (2009) en beschikt over een inkomhal met gastentoilet, een lichtrijke woonkamer met eetplaats en ingerichte open keuken (incl. koelkast, vaatwas), een berging/wasplaats, 2 slaapkamers en een badkamer (douche-in-bad, lavabomeubel). Achteraan bevindt zich het ruim en zonnig terras. Ook vooraan is er nog een leuk terras.

Bij dit appartement hoort tevens een kelderberging en een autostaanplaats in de ondergrondse parking (inclusief in de vraagprijs).

Het appartement is voorzien van o.a. hoogrendementsbeglazing, CV op aardgas, videofoon, gunstig EPC (A-label), ... Momenteel verhuurd dus ook ideaal als investering!

Goed gelegen te Denderleeuw, op wandelafstand van station, winkels en scholen! Voor meer info en/of een bezoek, contacteer ons via tijl@immotijl.be of 0477 44 86 11.

Finances

Ventes sous régime de TVA
Non

Bâtiment

Type de propriété
Appartement
Sous-type
Appartement
Surface
88 m²

Terrain

Affectation urbanistique
Zone résidentielle

Lieu

Environs / quartier
Centre ville; Près de la gare
Transports en commun à proximité
Oui
Autoroute à proximité
Oui

Aménagement

Nombre de chambres
2
Surface chambres à coucher
12 m²; 10 m²
Nombre de salles de bain
1

Confort

Vidéophone
Oui
Ascenseur
Oui
Raccordement au gaz
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
97
Classe énergétique
A
Numéro du rapport PEB
0003055500-RES-1

Urbanisme

Intimation en justice
Non
Condamner
Non
Permis de construire
Oui

Localité

Kouterbaan 3 1.2, 9470 Denderleeuw

259.000 EUR

Localité

Kouterbaan 3 1.2
9470 Denderleeuw

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires