Maison à vendre à Deinze avec 4 chambres

1.353
4
2
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.

Ontdek dit exclusieve woonproject in het groene Zeveren.

In de rustige en residentiële deelgemeente Zeveren, nabij Deinze, bevindt zich deze stijlvolle nieuwbouwvilla op een royaal perceel van maar liefst 1.353 m². De eigendom geniet van prachtige verzichten over het omliggende agrarische landschap en combineert ruimte, licht en rust in een hoogwaardige woonomgeving.

De villa kan aangekocht worden als ruwbouw wind- en waterdicht of volledig sleutel-op-de-deur. Zo geniet u van maximale flexibiliteit om de afwerking volledig af te stemmen op uw eigen woonstijl en wensen.

Bij het betreden van de woning komt u terecht in een elegante inkomhal met gastentoilet. De lichtrijke leefruimte met ruime zithoek en eetplaats vormt het hart van de woning en sluit naadloos aan op de moderne open keuken. Daarnaast beschikt het gelijkvloers over een aparte bureauruimte — ideaal voor thuiswerk of vrij beroep — en een praktische berging.

Op de eerste verdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers en twee stijlvolle badkamers, voorzien van hedendaags comfort en kwalitatieve afwerking.

De zolderverdieping biedt plaats aan een vierde slaapkamer, een technische ruimte en extra bergruimte.

Een unieke opportuniteit voor wie op zoek is naar exclusief wonen in een groene en rustige omgeving, met alle vrijheid om van deze woning een echte thuis te maken.

* Vermelde prijs betreft de woning in ruwbouw wind- en waterdichte staat, inclusief k



Interesse?
Aarzel dan niet om contact op te nemen met Stefanie D'hondt op 0474/09 01 10 of via stefanie@valorvastgoed.be voor meer informatie.

Finances

Ventes sous régime de TVA
Oui
En construction
Oui

Bâtiment

Type de propriété
Maison
Sous-type
Villa
Type de bâtiments
Ouvert

Terrain

Surface de la parcelle
1.353 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle à caractère rural

Aménagement

Nombre de chambres
4
Nombre de salles de bain
2
Type de salle de bain
Douche et baignoire

Énergie

Double vitrage
Oui
Type de chauffage
Pompe à chaleur
Puits d’eau de pluie
Oui

Urbanisme

Intimation en justice
Pas de correction juridique ou mesure administrative imposée
Condamner
Non
Permis de construire
Oui

737.948 EUR


9800 Deinze

Ce projet est-il réalisable pour vous ?

La contribution personnelle minimale
-EUR
Frais mensuels
-EUR/mois
Taux d'intérêt
- %
TAEG
- %
Montant total du crédit
- EUR
Charge de crédit totale
- EUR

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires