House for sale in Ghent with 2 bedrooms
Description
ALTRO VERKOOPT:
Dit uitzonderlijke opbrengsteigendom in de levendige Wondelgemstraat te Gent biedt een unieke combinatie van een bloeiende horecazaak en een gezellig appartement. Een absolute buitenkans voor investeerders of ondernemers die wonen en werken willen combineren in een bruisende buurt!
Op het gelijkvloers bevindt zich de zeer goed draaiende pizzazaak. De handelsruimte werd in 2012 volledig vernieuwd en is uitgerust met hoogwaardige, moderne toestellen, een efficiënte inrichting en een overvloed aan werk- en opbergruimte.
Boven de zaak bevindt zich een comfortabel appartement met een onafhankelijke indeling. Het eerste verdiep beschikt over een prima uitgeruste keuken, badkamer en een verrassend ruime en gezellige living. Het tweede verdiep biedt plaats aan 2 volwaardige slaapkamers en op het derde verdiep bevindt zich nog een handige zolderruimte. Het appartement is momenteel verhuurd, maar kan mits opzeg ook perfect dienen voor eigen bewoning.
Ook op vlak van energie scoort dit pand uitstekend: de aanwezigheid van zonnepanelen zorgt voor een zeer gunstig EPC-label, wat een enorme troef is voor zowel de zaak als het woondeel.
Een unicum op een toplocatie in Gent met een gegarandeerd rendement en tal van mogelijkheden. Dit pand is beslist uw bezoek waard!
Interesse? Maak snel uw afspraak: Leen De Clercq – Altro Vastgoed | 0478 69 84 34 | Leen@altrovastgoed.be
Financial
Building
Terrain
Location
Layout
Comfort
Energy
Urban planning
Location
Wondelgemstraat 176, 9000 Ghent585.000 EUR
Wondelgemstraat 176
9000 Ghent
Is this affordable for you?
Prefer a tailor-made proposal?
Tell us more about your project and your personal situation and KBC will calculate your personal interest rate. You will receive immediate feedback on whether your loan is feasible and you can complete your application completely digitally. Even if you are not a KBC customer.















