Apartment for sale in Ghent with 6 bedrooms

300
101
6
3
Description
Unfortunately, the description is not available in the selected language.
Ligging kan bijna niet centraler, de Dampoortstraat geeft uit op Portus Ganda.
Dit betonnen gebouw uit 1969, gerenoveerd in 2016, omvat een handelspand op het glv en 3 appten, (reeds kadastraal verdeeld) telkens met 2 slaapkamers. Om als aparte eenheden te verkopen dienen enkel nog 3 branddeuren, 1 brandcentrale en basisakte te worden gemaakt. Afrekening electro met individuele aftellers.
De handelszaak is momenteel vrij, voor zelf te gebruiken of verhuurbaar aan 2.500,-€ / maand.
De appartementen verhuren vlot aan 1.000,-/mnd + forfait EGW. Het 2e heeft een terras, op het 3e kan er een gemaakt worden.
Het handelspand benam vroeger ook de 1e verdieping, dit kan met een kleine ingreep tot zijn origineel worden gebracht; tevens is een 4e verdieping bovenop (in de vorm van een denkbeeldig dak) bouwen hier vergunbaar.
Ideaal om eerst bvb je studerende kinderen samen met hun vrienden in onder te brengen. Nadien kunnen ze er meteen hun praktijk vestigen.
Ook ideaal als horeca op 2 bouwlagen (+ buitenterras 4 tafels) .Vlakbij een nieuw studentenhome, clienteel verzekerd.

Financial

Cadastral income
1.275 €
Availability
To be agreed

Building

Type of property
Apartment
Surface
300 m²
Constructed area
101 m²

Terrain

Plot size
101 m²
Most recent urban destination
Residential area
Garden
Yes

Layout

Number of bedrooms
6
Number of bathrooms
3
Kitchen
Yes

Comfort

Electricity connection
Yes
Gas connection
Yes
Connection sewerage
Yes

Energy

Unique code EPC
in aanvraag
Type of glazing
Double glazing
Window profiles
PVC

Urban planning

Building permit
Yes
Pre-emption right
No
Flood-prone area
Not located in a flood-prone area

Location

Dampoortstraat 40, 9000 Ghent

1.350.000 EUR

Location

Dampoortstraat 40
9000 Ghent

Is this affordable for you?

Also interesting for you

View similar properties