Scoop: Appartement à vendre à Jette avec 2 chambres
Description
Te koop: ruim gesloten appartement in het centrum van Jette, gelegen aan de De Smet de Naeyerlaan, op korte afstand van scholen, openbaar vervoer en belangrijke invalswegen.
Dit verhuurd appartement uit 1959 biedt veel ruimte en een praktische indeling, ideaal voor wie comfortabel wil wonen in een levendige buurt. De ligging in het hart van Jette zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid en een breed aanbod aan voorzieningen.
Belangrijkste ruimtes:
• 2 slaapkamers, geschikt voor gezin of thuiswerk
• Badkamer met basisvoorzieningen
• Hal met toegang tot verschillende vertrekken
• Kelder voor extra opslagruimte
• Terras voor buitenmomenten
Troeven:
• Centrale ligging nabij scholen en openbaar vervoer
• 2 volwaardige slaapkamers
• Extra opslagruimte in kelder
Neem vandaag nog contact op met uw ERA-makelaar voor een bezoek.
JOUW DROOMAPPARTEMENT. ZO GEVONDEN!
Finances
Bâtiment
Terrain
Lieu
Aménagement
Confort
Énergie
Urbanisme
Localité
De Smet de Naeyerlaan 211, 1090 JetteEst-ce faisable pour vous?
Vous préférez une proposition personnalisée ?
Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.















