Maison à vendre à Malle avec 4 chambres

CEPCC
455
681
4
1
Description
Malheureusement, la description n'est pas disponible dans la langue sélectionnée.
Bijzonder ruim (BVO 455m² + opslag en garage) commerciëel gebouw waarvan 311m² commercieel gelijkvloers+ met bovengelegen woonst van 144m² (en verdere ontwikkelingsmogelijkheden) omvattende een gelijkvloerse verdieping welke thans is ingericht als bakkerij en aparte woonst met potentieel in te richten zolder. Vele mogelijkheden qua wonen/werken, commerciële ruimte, woning voor grote gezinnen enz. Gelegen op een perceel van 681m² voorzien van handige wegenis en extra stockage/garages pal op de as Antwerpen-Turnhout met alle faciliteiten in directe omgeving.

INDELING: De gelijkvloerse verdieping omvat thans de bakkerij met vooraan het winkelgedeelte en achterliggend bureau alsook keuken, bijzonder ruime zone voor bereiding alsook aparte zone voor koelcellen en verdere opslag. Verder is er achteraan nog een ruime garage en een handig recht van wegenis om ontsluiting via achteren te garanderen. De bovengelegen woonst appartement van ca. 144m² incl. zolder is via een aparte inkomhal te bereiken en omvat een ruime en lichte leefruimte met open keuken, 1 slaapkamer, ingerichte badkamer enz. Er is eveneens een grote zolder die desgewenst verder in te richten is. Verder is er nog een handige kelder maar ook buitenopslag en een garage.

BIJZONDERHEDEN: Zeer veel mogelijkheden dmv de grote oppervlakte alsook herontwikkelingspotentieel - Recente renovaties: Plat dak 2018, hellend dak 2012, Cv ketel december 2024 - Vrij van gebruik februari 2026 - Gunstig epc residentieel 210kwh uc:3572669 - Niet resideniteel label D uc: 3602142 - Commerciële locatie - Cv gas - Wg, Vg, Gmo, Gvkr, Gvv- Niet gelegen in overstromingsgevoelig gebied: Pscore A & Gscore A.

Finances

Ventes sous régime de TVA
Non

Bâtiment

Type de propriété
Maison
Sous-type
Bâtiment à usage mixte
Surface
455 m²

Terrain

Surface de la parcelle
681 m²
Affectation urbanistique
Zone résidentielle
Jardin
Oui

Lieu

Environs / quartier
Central; Lieu commercial
Transports en commun à proximité
Oui
Autoroute à proximité
Oui

Aménagement

Nombre de chambres
4
Nombre de salles de bain
1
Type de salle de bain
Tout confort disponible

Confort

Ascenseur
Non
Raccordement au gaz
Oui
Raccordement à l’eau
Oui

Énergie

Score PEB (kWh/(m² an))
210
Classe énergétique
C
Numéro du rapport PEB
3.572.669

Urbanisme

Destination bâtiment
Commercial; Commerce + propriété
Intimation en justice
Non
Intimation en justice
Pas de correction juridique ou mesure administrative imposée

415.000 EUR

Localité


2390 Malle

Est-ce faisable pour vous?

Aussi intéressant pour vous

Afficher des propriétés similaires