Appartement à vendre à Alost avec 2 chambres
Description
Op zoek naar een gezellig appartement met een ruime tuin of een interessante investering? Dan is dit instapklare appartement aan de Zavelbaan 42 te 9300 Aalst zeker een bezoek waard.
Met een bewoonbare oppervlakte van 54 m² beschikt het appartement over een volwaardige slaapkamer en een tweede kamer die perfect dienst kan doen als kinderkamer, bureau of hobbyruimte.Een absolute troef is de ruime privatieve tuin van maar liefst 95 m², waar u in alle rust kunt genieten van het buitenleven. Achteraan bevindt zich bovendien een praktisch tuinhuis dat extra bergruimte biedt voor fietsen, tuinmateriaal of andere spullen.Het volledige gebouw onderging een grondige renovatie in 2011, waardoor het appartement zich in een verzorgde staat bevindt. Bovendien is het volledige gebouw asbestvrij, wat een extra geruststelling biedt voor de toekomstige eigenaar.
Ook als investering is dit appartement bijzonder interessant. Het is momenteel verhuurd aan 575 per maand. De huurprijs kan worden geïndexeerd tot ongeveer 769 per maand (5,6% brutorendement), wat resulteert in een aantrekkelijk rendement.
Voor meer informatie en/of een bezoek, contacteert u Sébastien van Immo Zone op het nummer 0486/ 41. 85. 66.
Finances
Bâtiment
Terrain
Lieu
Aménagement
Énergie
Urbanisme
Localité
Zavelbaan 42 1, 9300 Alost165.000 EUR
Zavelbaan 42 1
9300 Alost
Est-ce faisable pour vous?
Vous préférez une proposition personnalisée ?
Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.















