Appartement à vendre à Alost avec 2 chambres
Description
Op zoek naar een instapklaar appartement of een interessante investering? Dan is dit appartement aan de Zavelbaan 42 te 9300 Aalst zeker een bezoek waard.
Met een bewoonbare oppervlakte van 62 m² beschikt het appartement over lichtrijke leefruimte, een volwaardige slaapkamer en een tweede kamer die perfect dienst kan doen als kinderkamer, bureau of hobbyruimte en een badkamer. Bovendien beschikt deze woonst over een zuidwest gericht terras aan de achterzijde. Het gebouw onderging een grondige renovatie in 2011, waardoor het appartement zich in een verzorgde staat bevindt. Bovendien is het volledige gebouw asbestvrij, wat een extra geruststelling biedt voor de toekomstige eigenaar.
Ook als investering is dit appartement bijzonder interessant. Het is momenteel verhuurd aan 590 EUR per maand. De huurprijs kan worden geïndexeerd tot 710 EUR per maand, wat resulteert in een aantrekkelijk brutorendement van 5,16%.
Gelegen op de tweede verdieping in een gebouw zonder lift.
Voor meer informatie en/of een bezoek, contacteert u Sébastien van Immo Zone op het nummer 0486/ 41. 85. 66.
Finances
Bâtiment
Terrain
Lieu
Aménagement
Énergie
Urbanisme
Localité
Zavelbaan 42 3, 9300 Alost165.000 EUR
Zavelbaan 42 3
9300 Alost
Est-ce faisable pour vous?
Vous préférez une proposition personnalisée ?
Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.















