Nog 2 dagen

Scoop: Appartement te huur in Gent met 2 slaapkamers

€ 1.500
Zilverhof 469000 Gent
2
Terras
BEPCB
Omschrijving

Stijlvol vernieuwd tweeslaapkamerappartement in Prinsenhof

TE HUUR — GENT. Rustig gelegen op de eerste verdieping aan het Zilverhof, op het Prinsenhof, vindt u dit volledig vernieuwde tweeslaapkamerappartement. Warme materialen en een overvloed aan natuurlijk licht creëren een plek waar u zich meteen thuis voelt.

De inkomhal met royale ingemaakte kasten brengt u naar de uitnodigende leefruimte. Hier vormt de strakke, witte keuken met kookeiland het hart van de woning: een fijne plek om te koken, samen te tafelen en gasten te ontvangen. De leefruimte opent naar het aangename terras van 12 m², waar het mooie zicht op de binnentuin zorgt voor een rustgevend decor bij uw ochtendkoffie of een ontspannen avond buiten.

Twee ruime slaapkamers bieden alle ruimte om tot rust te komen. De moderne badkamer met praktische inbouwkasten sluit mooi aan bij de verzorgde afwerking van het appartement.

Een instapklaar appartement waar licht, comfort en een rustige ligging samenkomen.
EPC label B (20220922-0002318570-RES-1)

De maandelijkse huurprijs bedraagt € 1.500, aangevuld met € 35 algemene onkosten.

Financieel

Gemeenschappelijke kosten (€/maand)
35 €
Beschikbaar vanaf
01-01-2027
Beschikbaarheid
Bij oplevering

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Flat
Type bebouwing
Gesloten

Ligging

Openbaar vervoer nabij
Ja
Autosnelweg nabij
Ja
School nabij
Ja

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Keuken
Ja
Toilet
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
0
EPC-label
B
Unieke code EPC
20200922-0002318570-RES-1

Locatie

Zilverhof 46, 9000 Gent

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden