Kantoor te koop in Brussel

Kantoor | Commercieel

€ 590.000
Rue des 2 Eglises 441000 Brussel
422 m²
Omschrijving

Kantoren te koop – Europese wijk – 422 m²

Dit kantoorgeheel van circa 422 m² is gelegen in de Europese wijk van Brussel, op korte afstand van de metro. Een bijzonder pluspunt zijn de twee afzonderlijke toegangen via de Tweekerkenstraat en de Maria-Theresiastraat.

Het pand bestaat uit twee complementaire delen:

  • Tweekerkenstraat 44: circa 108 m² op het gelijkvloers, met kantoren, een open werkruimte en een kitchenette, evenals een kelderverdieping van circa 85 m² met vergaderzaal, archiefruimte, toiletten en een doucheruimte.

  • Maria-Theresiastraat 33: circa 193 m² op het gelijkvloers, met een ruime open kantoorruimte, een kopieerruimte en toiletten, evenals een kelderverdieping van circa 36 m² met kelders, sanitaire voorzieningen en een technische ruimte.

Dankzij de flexibele indeling kunnen de kantoren gedeeltelijk worden opgesplitst in twee afzonderlijke entiteiten. Dit maakt het pand bijzonder geschikt voor een onderneming, een vrij beroep of een investeerder die de ruimtes afzonderlijk wil verhuren.

Het pand verkeert in het algemeen in goede staat van onderhoud en beschikt onder meer over centrale verwarming op gas, dubbele beglazing bij een deel van de ramen, meerdere sanitaire voorzieningen en een recente elektrische installatie.

Gelegen in een gegeerde residentiële en zakelijke wijk, vlak bij de Europese instellingen en het openbaar vervoer, biedt dit pand een interessante opportuniteit voor eigen professioneel gebruik of als vastgoedinvestering.

Vraagprijs: € 590.000

Gebouw

Type pand
Commercieel
Subtype
Kantoor
Bewoonbare oppervlakte
422 m²

Indeling

Toilet
Ja
Aantal toiletten
6
Kelder
Nee

Comfort

Lift
Nee
Aansluiting gas
Ja
Aansluiting water
Ja

Energie

Zonnepanelen
Nee
Dubbele beglazing
Ja
Type verwarming
Gas

Locatie

Rue des 2 Eglises 44, 1000 Brussel

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden