Industriepand te koop in Hamont-Achel

Industriepand | Commercieel

€ 2.100.000
Oude Watertorenstraat 193930 Hamont-Achel
2.575 m²
8.950 m²
Garage / Autostaanplaats
BEPCB
Omschrijving

Bedrijfsgebouw met kantoren op terrein van 8.950m2 te koop!

Gecompartimenteerd bedrijfsgebouw gelegen in de Oude Watertorenstraat in Hamont. Deze situeert zich op slechts enkele meters van de Bosstraat tussen Hamont en Pelt en geeft eveneens vlotte verbinding met Nederland. De Nederlandse grens ligt op slechts 2km afstand, andere belangrijke verbindingswegen zoals N71 Ringlaan en N74 Noord-Zuidverbinding (Hasselt-Eindhoven) liggen op ca. 10km.

Het terrein heeft een oppervlakte van 8.950m2 en is grotendeels verhard, deze is ook omheind en toegankelijk via automatische poorten. Vooraan zijn er voldoende parkeerplaatsen voor zowel bezoekers als werknemers.

De magazijnen hebben een gecombineerde oppervlakte van 1.950m2 en bestaan uit een grote hal van 1.595m2 en een afzonderlijke hal van 355m2. In de grote hal zijn units voorzien die momenteel verhuurd zijn, mits verwijderen van de tussenwanden kan de volledige oppervlakte benut worden. De magazijnen zijn opgetrokken in staalconstructie en zijn voorzien van industriële betonvloer, voldoende stroompunten, verlichting en automatische sectionaalpoorten. Op het dak liggen heel wat zonnepanelen met lopende certificaten*. Aansluitend aan de magazijnen is nog een verder af te werken werkplaats van 345m2, deze is ook reeds voorzien van industriële betonvloer, automatische poorten en voldoende stroomvoorzieningen. De werkplaats is opgetrokken in zeer stevig metselwerk en was voorheen dienstig als trein-werkplaats.

Aanvullend vinden we vooraan 280m2 aan kantoor terug met een open indeling en volledig ingericht met maatwerk meubilair. Zo is er voldoende kastruimte, voldoende bureau's, verschillende personeelsvoorzieningen, afzonderlijk kantoor en vergaderruimte. Klimatisatie met zowel warmtepomp als centrale verwarming en alarm zijn ook aanwezig om zo comfort en veiligheid te bieden.

Enkele units zijn momenteel verhuurd, dit maakt het een interessant investeringsobject!

Ligging in woongebieden maar er is een industrieel ruimtelijk uitvoeringsplan.

*groenestroomcertificaten niet inbegrepen in de verkoopprijs.

BIJZONDERHEDEN:
- Afgesloten en verhard terrein
- Magazijnen en kantoren op één plaats
- Ligging vlak bij Nederlandse grens
- Zonnepanelen aanwezig

Financieel

Onroerende voorheffing
10.940 €
Kadastraal inkomen
10.940 €

Gebouw

Type pand
Commercieel
Subtype
Industrieel gebouw
Bewoonbare oppervlakte
2.575 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
8.950 m²
Meest recente bestemming terrein
Industriegebied voor ambachtelijke bedrijven of gebieden voor KMO's

Ligging

Omgeving / buurt
KMO-zone

Indeling

Keuken
Ja
Toilet
Ja

Comfort

Airconditioning
Ja
Alarm
Ja
Aansluiting gas
Ja

Energie

EPC-label
B
Zonnepanelen
Ja
Dubbele beglazing
Ja

Ruimtelijke ordening

Vonnissen
Nee
Bouwvergunning
Ja
Voorkooprecht
Nee

Locatie

Oude Watertorenstraat 19, 3930 Hamont-Achel

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden