Commercieel te koop in Sint-Gillis-Waas met 3 slaapkamers

€ 1.195.000
AEPCA
581
370
3
1
Omschrijving

Multifunctionele eigendom met kantoor en woonst op toplocatie in Sint-Gillis-Waas

Bent u op zoek naar een eigendom waar wonen en werken gecombineerd kunnen worden op een strategische locatie? Ontdek dan deze multifunctionele eigendom, gelegen in de dorpskern van Sint-Gillis-Waas, op een absolute zichtlocatie aan het dorpsplein.

Het gebouw beschikt over een uitzonderlijk ruime nuttige oppervlakte van ca. 581 m² en is opgedeeld in een kantoorruimte (ca. 331 m²) en een woning (ca. 249 m²). De gebouwen werden opgetrokken in 1999 en 2011, wat zorgt voor een degelijke en kwalitatieve basis.

 

De belangrijkste troeven zijn alvast:

- Uitstekende locatie en visibiliteit

- Perfecte staat van onderhoud

- Energiezuinig, conforme elektriciteit en asbestveilig

- Woning met aparte toegang

 

Het kantoor is ingedeeld als volgt:

Het kantoor (ca. 331 m²) bevindt zich voornamelijk op het gelijkvloers en is ingedeeld in verschillende afzonderlijke ruimtes. Momenteel ingericht als bank- en verzekeringskantoor, maar dankzij de flexibele indeling eenvoudig aan te passen aan diverse commerciële activiteiten. Het volledige kantoor is voorzien van airconditioning en beschikt over een gunstig EPC-label A. Op de eerste verdieping bevindt zich een vergaderzaal met keuken, terwijl de tweede verdieping ingericht is als archiefruimte. Achteraan geniet het pand van een aangename tuinzone.

 

De woning is ingedeeld als volgt:

De woning (ca. 249 m²) is bereikbaar via een aparte inkom en is volledig instapklaar. Op het gelijkvloers bevindt zich een dubbele garage. De eerste verdieping omvat een zeer ruime en lichtrijke leefruimte met houthaard en directe toegang tot een ruim, zuidgericht terras. Verder beschikt de woonst over een aparte keuken en een praktische berging/wasplaats. Op de tweede verdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers en een badkamer. Extra troef is de aanwezige saunaruimte.

 

Dankzij de ruime oppervlakte en de doordachte indeling biedt deze eigendom tal van mogelijkheden, zoals kantoor, handelszaak, horeca of tweewoonst. Bovendien beschikt het rechtergedeelte (bouwjaar 2011) over een aparte toegang en een afzonderlijk kadastraal perceel, wat een eventuele opsplitsing bijzonder interessant maakt.

 

Dit pand is gelegen op een absolute toplocatie in het centrum van Sint-Gillis-Waas en biedt zeer veel mogelijkheden! Interesse? Contacteer snel Axel Lenaerts voor meer informatie!

 

Financieel

Kadastrale info
0343/00L000
Beschikbaarheid
Vanaf akte

Gebouw

Type pand
Commercieel
Bewoonbare oppervlakte
581 m²
Staat pand
Goede staat

Terrein

Perceeloppervlakte
370 m²
Meest recente bestemming terrein
Woongebied
Breedte perceel
33 m

Ligging

Afstand tot openbaar vervoer
120 m
Afstand tot school
364 m

Indeling

Aantal slaapkamers
3
Aantal badkamers
1
Type keuken
Volledig afgewerkte keuken

Energie

EPC-label
A
Unieke code EPC
20221025-0002706650-KNR-1
Type beglazing
Dubbel glas

Ruimtelijke ordening

Kadastraal plan
Ja
Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Bouwvergunning
Ja

Locatie

Parkstraat 23, 9170 Sint-Gillis-Waas

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden