Maison à vendre à Gentbrugge avec 2 chambres
Description
Gezellige en rustig gelegen woning in het levendige Gentbrugge, nabij het Keizer- en Arbedpark.
Deze woning omvat op het gelijkvloers een ruime leef- en woonruimte met aansluitend de keuken (gasfornuis, koelkast, gootsteen, kasten), alsook badkamer met toilet en douchecel. Er is ook een ingesloten koertje. Op de eerste verdieping bevinden zich 2 slaapkamers, waarbij 1 kamer toegang verleent tot de master bedroom op de tweede verdieping. In de periode 2008-2009 werd de woning gedeeltelijk gerenoveerd. Het dak werd hersteld, geïsoleerd en voorzien van een velux dakraam. In 2024 werd een nieuwe gascondensatieketel geplaatst en ook alle ramen zijn voorzien van hoogrendementsbeglazing. Ook de elektrische installatie is conform. Deze woning biedt potentieel, maar een update naar moderne comfortnormen is aangewezen.
De ruime parkeermogelijkheden (ruime parking naast de woning), verkeersluwe straat (eenrichtingsverkeer) en afstand tot het centrum (via bvb. het Keizerpark) zijn bijkomende troeven. Deze woning is een opportuniteit voor starters of investeerders! Momenteel beschikt de woning over energielabel E, maar kan eenvoudig aangepakt worden door het isoleren van de vrijstaande rechtergevel en/of het plaatsen van zonnepanelen. De woning ligt in een gevestigde woonwijk dicht bij invalswegen, diverse voorzieningen, winkels en openbaar vervoer. Een grote troef is de ruime parking naast de woning. Renovatieplicht: ja
Bel ons voor een afspraak via 09/225.00.78
Finances
Bâtiment
Terrain
Aménagement
Confort
Énergie
Urbanisme
Localité
Auguste Van Ooststraat 51, 9050 GentbruggeEst-ce faisable pour vous?
Vous préférez une proposition personnalisée ?
Expliquez-nous votre projet et votre situation personnelle et KBC calculera un taux d'intérêt personnalisé. Vous recevrez immédiatement une réponse à propos de la faisabilité de votre prêt et pourrez finaliser votre demande entièrement en ligne. Même si vous n'êtes pas client chez KBC.














