Commercieel te huur in Machelen

€ 10.000
AEPCA
2.600
2.600
Omschrijving

Te huur – Polyvalent bedrijfsgebouw | Machelen

Dit veelzijdig bedrijfsgebouw in Machelen biedt een unieke combinatie van opslag, kantoor en bijkomende ruimtes op een uitstekend bereikbare locatie, vlakbij de Ring en de E19/A12.

De kern van het pand bestaat uit een ruime loods van ongeveer 1.500 m², uitgerust met 4 sectionaalpoorten voor een vlotte aan- en afvoer van goederen. Aansluitend beschikt het complex over 250 m² kantoorruimte en een conciergewoning van circa 250 m², die eveneens perfect in te zetten is als extra kantoor- of vergaderruimte. Buiten is er bovendien een verharde buitenruimte van 600 m², ideaal voor laden, lossen of buitenopslag.

Met een totale oppervlakte van ruim 2.600 m² en een flexibele indeling is dit pand geschikt voor uiteenlopende sectoren zoals transport, logistiek, distributie of productie.

In een oogopslag:
- ±1.500 m² loods | 250 m² kantoor | ±250 m² conciergewoning | 600 m² buitenruimte
- 4 sectionaalpoorten
- Topligging in Machelen

In geval van interesse, bel ons op 02.462.32.00

Gebouw

Type pand
Commercieel
Subtype
Opslagplaats zonder kantoor
Bewoonbare oppervlakte
2.600 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
2.600 m²
Meest recente bestemming terrein
Industriegebied voor ambachtelijke bedrijven of gebieden voor KMO's

Indeling

Type keuken
VS keuken gedeeltelijk geïnstalleerd
Aantal toiletten
4

Comfort

Lift
Nee

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
1
EPC-label
A
E-peil
1

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden