Appartement te huur in Antwerpen met 1 slaapkamer
Omschrijving
gezellig 1-slpk-app. in authentiek gebouw op het Zuid
Dit charmante appartement van ca 70 m² bevindt zich in de Volkstraat op het Antwerpse Zuid. Het is ideaal gelegen in een karaktervol gebouw. Het Museum voor Schone Kunsten, de Marnixplaats, het Zuidpark, Nationalestraat en Scheldekaaien bevinden zich op wandelafstand. Bovendien maken tal van restaurants, trendy cafeetjes en winkels de ligging compleet.
Via de inkomhal komt u meteen binnen in een ruime leefruimte met aansluitend een halfopen keuken. De keuken is voorzien van een gasvuur, oven, vaatwasser en koelkast met vriesvak. De vele keukenkastjes zorgen voor de nodige opbergruimte.
De slaapkamer is gelegen aan de rustige achterzijde van het gebouw. Deze kan gebruikmaken van een badkamer met ligbad/douche, lavabo, toilet en aansluiting voor wasmachine en droogkast.
Gemeenschappelijke lasten, incl. provisie op het verbruik van water: 50 Euro per maand.
De nutsvoorzieningen elektriciteit en gas zijn privé op te nemen door de huurder.
Beschikbaar vanaf 1 maart.














