Appartement te huur in Antwerpen met 2 slaapkamers

€ 1.995
BEPCB
120
2
1
Omschrijving

Bemeubeld ruim 2 Slaapkamerappartement op de Amerikalei in Hartje Zuid

Bemeubeld ruim appartement gelegen in het hart van Antwerpen, nabij 't Zuid, biedt een perfecte combinatie van comfort en stadse levensstijl. Met een bewoonbare oppervlakte van 120 m² beschikt het over twee ruime slaapkamers, ideaal voor gezinnen, koppels of als werkruimte thuis.

De moderne badkamer is zorgvuldig afgewerkt en biedt alle voorzieningen die u nodig heeft voor dagelijks gemak. De lichte en open leefruimte creëert een uitnodigende sfeer waar u heerlijk kunt ontspannen en gasten kunt ontvangen.

Dankzij de centrale ligging geniet u van een uitstekende verbinding met het stadscentrum, openbaar vervoer, winkels en culturele hotspots. Dit appartement is een ideale uitvalsbasis voor wie het beste van Antwerpen wil ervaren in een comfortabele woonomgeving.

Huurprijs: 1995 euro/maand
Beschikbaarheid: onmiddellijk

Financieel

Beschikbaarheid
Onmiddellijk

Gebouw

Bewoonbare oppervlakte
120 m²
Verdieping
2
Aantal showrooms
1

Ligging

Openbaar vervoer nabij
Ja
Autosnelweg nabij
Ja
Stad nabij
Ja

Indeling

Aantal slaapkamers
2
Aantal badkamers
1
Toilet
Ja

Comfort

Gemeubeld
Ja
Aansluiting elektriciteit
Ja
Aansluiting water
Ja

Energie

EPC-label
B

Ruimtelijke ordening

G(ebouw)-score
C (kleine overstromingskans onder huidig klimaat)
P(erceel)-score
C (kleine overstromingskans onder huidig klimaat)

Locatie

Amerikalei 40, 2000 Antwerpen

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden