Appartement te huur in Antwerpen met 2 slaapkamers
Omschrijving
riant tweeslaapkamerappartement met terras op het Eilandje
Dit appartement van ca 95 m² bevindt zich op de derde verdieping van residentie ‘Liberty’. Een knappe realisatie die meteen in het oog springt op het trendy Eilandje. Met de Schelde vlakbij en het Red Star Line Museum naast de deur is deze ligging zonder twijfel de ideale uitvalsbasis in de stad.
De moderne look werd in heel het appartement doorgetrokken. Bij de inrichting werd ervoor gezorgd dat alle comfort aanwezig is.
Dankzij de aangename hoeklocatie baden de leefruimte en keuken in het licht en geniet u van een geweldig open zicht. Vanop het oost-georiënteerde terras kan u heerlijk genieten van het zonnetje. Aansluitend bij de leefruimte bevindt zich de open keuken met keukeneiland, voorzien van kwalitatieve keukentoestellen die netjes ingebouwd werden.
De twee slaapkamers kunnen gebruikmaken van de badkamer met lavabomeubel en inloopregendouche.
Apart gastentoilet en bergruimte met aansluiting voor wasmachine en droogkast.
Een privatieve kelderberging en drie fietshaken in de gemeenschappelijke fietsenstalling zijn reeds begrepen in de huurprijs.
Gemeenschappelijke lasten: 110 Euro per maand.
Alle nutsvoorzieningen (gas elektriciteit en water) zijn privé op te nemen door de huurder.
Onmiddellijk beschikbaar.
















