Appartement te huur in Antwerpen met 1 slaapkamer

€ 550
BEPCB
1
1
Omschrijving
Welkom in deze hippe kamer in het kloppend hart van Antwerpen!

Deze kamer gelegen in de Ommeganckstraat is allesbehalve standaard. Het bevindt zich recht tegenover de Antwerpse ZOO en is op een paar stappen van het centraal station is de locatie gewoonweg perfect voor pendelaars, dierenliefhebbers maar ook voor city people.

Start je dag met een cappuccino bij je favoriete koffiebar, geniet van een leuk uitstapje of een portie cultuur in 1 van de nabijgelegen musea en sluit je avond af met een gezellig terrasje. Alles ligt op wandel-/fietsafstand dus geen excuses om elke dag binnen te blijven.

De kamer zelf is compact maar slim ingericht! Een ruimte die meteen als thuis aanvoelt: hoge plafonds, dakraam, een industriële afwerking en de juiste vibe. Ideaal voor jonge professionals, studenten of creatives die midden in de stad willen leven.

- Huurprijs: 550 EUR
- Gem. kosten: 100 EUR (inclusief forfait voor individueel water, gas en elektriciteit)
- Huurwaarborg = 2 of 3 maanden huur
- Huurovereenkomst startende 1 jaar (mogelijkheid tot verlenging)
- Kosten plaatsbeschrijving = 50/50 tussen huurder en verhuurder
- Beschikbaar vanaf juli

Graag deze kamer verder ontdekken? U kunt een bezoek inplannen via volgende link: https://jamar.immo/te-huur/kamer-tegenover-de-antwerpse-zoo-2/
Nog vragen? Contacteer gerust roxanne@jamar.immo

Extra's:
- Toplocatie
- EPC = B
- Gemeenschappelijke keuken en eigen sanitair

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Kamer / Kot
Type bebouwing
Gesloten

Indeling

Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
129
EPC-label
B

Locatie

Ommeganckstraat 25 301, 2018 Antwerpen

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden