Terug naar resultaten
Nog 2 dagen

Scoop: Appartement te huur in Leuven met 1 slaapkamer

Bondgenotenlaan 90 0301, 3000 Leuven
€ 975
CEPCC
88
1
1
Omschrijving

Charmant appartementje op de Bondgenotenlaan!

**Charmant appartement op de Bondgenotenlaan**

Dit appartement is gelegen op dé Bondgenotenlaan, de bekende winkelstraat in het centrum van Leuven die het station met de Grote Markt verbindt. Alles wat de stad te bieden heeft, bevindt zich op een steenworp afstand en alle voorzieningen zijn vlot bereikbaar te voet. We kunnen hier dan ook met volle overtuiging spreken van een absolute toplocatie.

Het appartement straalt charme uit en wordt betreden via de nachthal. Aansluitend kom je in de keuken, die is ingericht als duplex. Op het gelijkvloers bevinden zich de keuken en eetruimte, terwijl de bovenverdieping kan dienen als slaapkamer of leefruimte. Daarnaast is er nog een aparte kamer met diverse invullingsmogelijkheden en een afzonderlijke badkamer met aansluiting voor een wasmachine. Kortom, dit appartement biedt alles wat je nodig hebt om comfortabel en gezellig te wonen in Leuven.

Interesse of een bezichtiging ter plaatse? Contacteer ons via 016 229 228 of verhuur@connect-immo.be

Huurprijs: €975 + €110 voor water, verwarming en gemeenschappelijke lasten + elektriciteit en internet privatief af te sluiten
EPC: 2433256 - label C / 225 kWh/m2jaar
Beschikbaar vanaf 1 mei 2026

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
88 m²

Ligging

Omgeving / buurt
Centraal; Stadskern
Openbaar vervoer nabij
Ja

Indeling

Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Type badkamer
Alle comfort aanwezig

Comfort

Videofoon
Ja
Aansluiting gas
Ja
Aansluiting water
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
225
EPC-label
C
Unieke code EPC
20210623-0002433256-RES-1

Locatie

Bondgenotenlaan 90 0301, 3000 Leuven

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden