Appartement te huur in Leuven met 1 slaapkamer

€ 850
BEPCB
24
1
1
Omschrijving

Gerenoveerde studio nabij het station van Leuven

Gelegen op wandelafstand van het station en het historisch centrum van Leuven, stellen wij deze energiezuinige en gemeubelde studio te huur.
Deze lichtrijke studio op de derde verdieping van een welonderhouden residentie, genaamd “De Nervier”, met als bouwjaar 1993, werd recent volledig gerenoveerd volgens de regels van de kunst, heeft een netto-bewoonbare oppervlakte van 24m² en beschikt over een ingerichte kitchenette met inductiekookplaat, dampkap, spoelbak, inbouw combioven en inbouw koelkast met vriesvak,  een leeft- en slaapruimte met mooie parket vloer en een inbouwkast, inclusief was- en droogmachine, en een aparte badkamer met lavabo, douche en toilet.
Tevens is er nog een ondergrondse gemeenschappelijke fietsenstalling alsook een vuilnislokaal aanwezig.
Kortom, deze cosy en gemeubelde studio is zeker uw bezoek waard en is beschikbaar vanaf 1 april 2026. De maandelijkse lasten bedragen 100 euro (inclusief water).

 

Financieel

Kadastrale info
0988/00F000

Gebouw

Type pand
Appartement
Bewoonbare oppervlakte
24 m²
Staat pand
Goede staat

Terrein

Meest recente bestemming terrein
Woongebied

Indeling

Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Oppervlakte badkamer
3,64 m²

Comfort

Lift
Ja
Gemeubeld
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
194
EPC-label
B
E-peil
194

Ruimtelijke ordening

Kadastraal plan
Ja
Dagvaarding
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Verkavelingsvergunning
Niet van toepassing

Locatie

Vanden Tymplestraat 43 0309, 3000 Leuven

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden