Terug naar resultaten

Scoop: Appartement te huur in Leuven met 1 slaapkamer

€ 650
CEPCC
16
16
1
1
Omschrijving

Studentenkamer op toplocatie in Leuven

Hierbij stellen wij u graag deze studentenkamer voor, gelegen op een uitstekende locatie in het centrum van Leuven, op slechts enkele minuten wandelen van het station, winkels, supermarkten en openbaar vervoer.

De kamer werd afgewerkt met duurzame materialen en beschikt over een individuele badkamer, wat zorgt voor extra comfort en privacy. Daarnaast is de kamer bemeubeld met een bureau, bed met matras en kleerkast.

Een bijkomend pluspunt is de aanwezigheid van internetverbinding en de ruime gemeenschappelijke keuken. Hierdoor combineert deze kamer het comfort van een eigen private ruimte met het praktische voordeel van gedeelde voorzieningen.

De huurprijs bedraagt €650 per maand. Daarnaast wordt een maandelijkse provisie van €50 gevraagd voor het verbruik van water, verwarming, elektriciteit en internet.

De kamer is onmiddellijk beschikbaar.

Wenst u graag een bezoek of extra informatie? Aarzel dan zeker niet om contact op te nemen via info@homies.be.

Financieel

Maandelijkse kosten (€/maand)
50 €
Beschikbaarheid
Onmiddellijk

Gebouw

Type pand
Appartement
Subtype
Kamer / Kot
Bewoonbare oppervlakte
16 m²

Terrein

Perceeloppervlakte
16 m²

Indeling

Aantal slaapkamers
1
Aantal badkamers
1
Type keuken
Afgewerkte keuken

Comfort

Lift
Nee
Gemeubeld
Ja
Aansluiting elektriciteit
Ja

Energie

EPC-score (kWh/(m² jaar))
203
EPC-label
C
Unieke code EPC
20220707-0002637478-RES-1

Locatie

Bondgenotenlaan 127 0201, 3000 Leuven

Ook interessant voor jou

Bekijk gelijkaardige panden